Neo V AnTuTu Benchmark ^^ Before And After ^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Neo V AnTuTu Benchmark ^^ Before And After ^^
Öncesi

Overclock

Ve Sonrası

İyiymiş en fazla kaç ghz oluyor 1,9 mu birde kernel nightelf kernel mi

Tepkiler: Emma-Watson
    Konu Sahibi
İyiymiş en fazla kaç ghz oluyor 1,9 mu birde kernel nightelf kernel mi

En fazla 2000 mhz oluyor fakat hata veriyor stabil değil yani 1900 mhz'de çok stabil fakat şarj sömürüyor tabi

Kernelin Adı DooMKernel Sanırım

PriZm

Üye
detailed scores bölümünü açıp bir ss koyarmısın? merak ettim de?

Oha ya. Ali bi baksana bişe dicem. Bizim galaxy s ler en fazla 1.4 oluyor bildiğim kadarıyla oda devil kernel. Yanlışmıyım ?

PriZm

Üye
Oha ya. Ali bi baksana bişe dicem. Bizim galaxy s ler en fazla 1.4 oluyor bildiğim kadarıyla oda devil kernel. Yanlışmıyım ?
Glitch kernel 1.8 ghz ye kadar izin veriyor.1.8 ve max 1.600v

- - - Eklendi - - -

yetmezse live oc yaparak 1.8 in %150 katına kadar çıkarabilirsin.tabi telefon izin verirse

Glitch kernel 1.8 ghz ye kadar izin veriyor.1.8 ve max 1.600v

- - - Eklendi - - -

yetmezse live oc yaparak 1.8 in %150 katına kadar çıkarabilirsin.tabi telefon izin verirse
Glitch kernel ilkkez duyuyorum. bilmediğim daha neler var kimbilir Stabilite nasıl sence ?

PriZm

Üye

Glitch kernel ilkkez duyuyorum. bilmediğim daha neler var kimbilir Stabilite nasıl sence ?
glitch kernel tam oc için ayarlanmış.extra bln gibi hiçbir özelliği yok.ve kendisine has Input/Output Scheduler'ı var.

glitch kernel ile telefon izin verirse 3000 mhz üzerine çıkılabilir

glitch kernel tam oc için ayarlanmış.extra bln gibi hiçbir özelliği yok.ve kendisine has Input/Output Scheduler'ı var.

glitch kernel ile telefon izin verirse 3000 mhz üzerine çıkılabilir

Peki sen önerirmisin yada denedinmi

PriZm

Üye
Obama baba Fena değil dediyse tamam

ben denedim.ama oyunlardaki stabilitesi kötü.dediğim gibi.sadece overclock ve benchmarklar için yapılmış bir kernel.ayrıca 302 mb ram var.

PriZm

Üye
konu başlığı değişsin bence Antutu Benchmark yarışı olsun ama yarışın galibi yüksek oc kapasiteli snapdragon yüzünden belli

konu başlığı değişsin bence Antutu Benchmark yarışı olsun ama yarışın galibi yüksek oc kapasiteli snapdragon yüzünden belli
neo v alacaktım bulamadığım için s aldım bunu daha önceden sana söylemişmiydim ?

- - - Eklendi - - -

3710 çıktı

- - - Eklendi - - -

bi dk devil kernel ayarlarını yapmamışım bu sayılmaz

- - - Eklendi - - -

Ali . Senin I/O scheluder ne ?

Deadline en iyisi bence

CasuS_87

Üye
ooo iyiymiş benim wonder oc siz 1.400 mhz .. tabi fark var neo v bu

ya aslında fabrika çıkışlı oclu

PriZm

Üye
sınırları zorluyorum 4000 e geliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...