[mod] aranma ve bildirim geldiğinde flashled ışıklı uyarı

n8e olmuyor telefon belle.

Tepkiler: yaren_dede
nokia 701 e oluyor

- - - Eklendi - - -

aynen o da guzel dusunce...

n8 de yok led ısık var sadece yanıp sonen

noss_bar

Emekli Yönetici
Bu mod büyük ihtimalle tam emin olmamakla birlikte tahminimce menü tuşunun bildirim ışığına bağlanmıştır O yüzden çağrı geldiğinde görmezseniz bataryanın çoğu 1 saat(varsayılan) içinde bitecektir ama tahmin ettiğim gibi bildirim ışığına bağlanmışsa onunda ayarı Ayarlar-Telefon-Bildirim ışıkları-Bildirim ışığı-Yanıp sönme süresi-5dk yapılıp denenebilir

Konu Sahibi
ikiside yanıyor ama mesaj için olanı batarya düşmanı, aranma için olanı kullanışlı

Attığım klasörü komple sildim hala şarja takarken yanmıyor sanırım tekrar flaş gerekecek

Konu Sahibi
Attığım klasörü komple sildim hala şarja takarken yanmıyor sanırım tekrar flaş gerekecek

şarj ışığının bununla ilgisi olduğunu sanmıyorum, Bu şarj sırasında alttaki tuşlardan birini yakmak için mod varmıydi? Bende gündüz şarj ledinin yandığını zor görüyorum

arkadaşlar cevapsız arama geldiğinde ışıklar yanıyor ama bi daha sönmüyorlar. Taki tele restat atana kadar

Konu Sahibi
arkadaşlar cevapsız arama geldiğinde ışıklar yanıyor ama bi daha sönmüyorlar. Taki tele restat atana kadar

çağrı bitince kendiliğinden sönüyor ama senin tel 5800 olduğu için sorun çıkıyor olabilir.

Tepkiler: manolyam63

şarj ışığının bununla ilgisi olduğunu sanmıyorum, Bu şarj sırasında alttaki tuşlardan birini yakmak için mod varmıydi? Bende gündüz şarj ledinin yandığını zor görüyorum
yok hiç yanmıyor sadece mesaj ve çağrıda yanıyor. Bazen yanıyor ama sönüyor ilk şarjda taktığımda yanıyor sonra sönüyor