[mod] aranma ve bildirim geldiğinde flashled ışıklı uyarı

Tamamdır yaptım güzel oldu fakat bunu istediğimiz zaman kısayoldan nasıl kapatıcaz ?

bende flaş attım cfwye bi iki mod ekleyeyim dedim şarj ledini atcaktım baktım son açılan konu bu tuttum bunu attım telefon bi çaldı az önce noluyo dedim

Konu Sahibi
bende flaş attım cfwye bi iki mod ekleyeyim dedim şarj ledini atcaktım baktım son açılan konu bu tuttum bunu attım telefon bi çaldı az önce noluyo dedim

içinde iki dosya var bildirim için olanı çıkarmak lazım
iki dosyayıda uyguladıysan uyurken telefonu kapatmayı unutma gece mesaj gelirse sabaha şarj filan kalmaz

iki dosyayıda uyguladıysan uyurken telefonu kapatmayı unutma gece mesaj gelirse sabaha şarj filan kalmaz

sanırım torch olan flaş için gerekli olan onu atmasam sadece şarj ledi yanar dimi ayrıca whatsappta işe yaramıyor dimi bu

Konu Sahibi
whatsapp kullanmadığım için bilmiyorum ama dur konuya hangisi ne için ekliyorum 5 dakika içinde

bekliyorum torchtur flaş olan muhtemelen

Konu Sahibi
tamamdir bilgi eklendi

- - - Eklendi - - -

bende birini uygulamak aklıma gelmemişti Şimdi Aranma için olanı uygulayim

Sadece arama olduğu zaman yanmasını nasıl sağlıycaz ?

Whatsappta işe yaramıyor

Tepkiler: manolyam63
şimdi tek sorun kilidi aşağı çekdiğimizde flaş yanmıyor onu engelleyen nedir acaba

Konu Sahibi
sorunu anlamadım? Biraz açarmısın

ya hani kilit sürgüsünden flaş el feneri gibi yanıyodu ya bu modu uygulayınca çalışmıyor telefn titriyor ama ışık yanmıyo

Konu Sahibi
el feneri için toggle var ya onu kullanabilirsin hem daha pratik

Orjinali elinde olan arkadaş varmı sevmedim flaş değilde diğerini kullanıyorum şarj ışığı yanmıyor kaç gündür şarjm erken bitiyor diye merak ediyordum şarj ledi yanmıyor bende doldu sanıp çekiyormuşum

şarj ışığı yanıyor ama hangisini istiyosun?

asigsasi

Üye
c- private-10282bc4-rules içinden dfs7x92_light_notification_control.rul ve dfs7x92_torch.rul sil restart at orjinale döner

usta daha denemedım ıyı mı yanı tlf na hıcbır yan etkısı olmaz degıl mı...