Mobiola Headset v2.0.15 Symbian S60v3 - Cebinizi hem kullaklık hem mikrofon yapın

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben yaptım oldu demiyorum.. anlatımı yaptım kendim test ettim ve tam sürüm olduktan sonrada buraya ekledim nasıl yapılacağını anlattım vaktim olursa resimli anlatım yaparım..

eline saglık deneyelim bakalım

_ardaa

Üye
kod düzgün çalışıyor eline sağlık ama konuda pc deki sesi telefona iletme(tümüyle) diye bir ibare var ama öyle birşey bulamadım ben, yapmak istediğim wifi üzerinden bağlanıyorum pc ye filmi koyup sesi cep telefonundan almak, ona benzer birşey söylemişsin ama ben bulamadım o özelliği.

cnkst

Üye
arkadaşım telefon görüşmelerini pcden yapayım dedim sanırım desteklemiyor

ben yanlış anlamdım demi mesela bilgisayardan müzik dinlerken falan sesi telefona verebilirmiyim herşeyi yaptım bağlandı hatta ses kayıt özelliği ile telefonun mikrofonundan bilgisayarda kayıt yapıyor ama bir türlü yukarıda dediğim şeyi yapamadım ya

xpde çok güzel çalışıyor ama windows 7de programın ses sürücüsünü yükleyemiyor hata veriyor

srooyunu

Üye
çalışmıyor winxp hangi guncellemeyı yuklemelıyım ?

knry1544

Üye
"runme" yi açmamla kaybolması bir oluyor yani olmuyor dediğin headset fingerprint diye yazan kısım nerede ben göremedim yani ben H/W ID e yazacağım karakterleri göremedim lütfen yardım edin

çok teşekkür ederim arkadaşım emeğine sağlık...

aristo06

Üye
n82 ye yüklenirken güncelleme hatası diyor arkadaşlar en son sürümüde buldum başka yerden gene aynı oldu bi fikriniz var mı

yaa kardesim nokia c5-03 kullaniyorum symbion islemcili 5800 gibi ama 5800 in herseyini desdekliyor üstelik programı pc sorunsuz kurdum keyide yapdimda .. telefona akdardim sis dosyasini telefondada kurdum sorunsuz programı aciyorum bi hata cilkiyor evt ve hayir die hayir dion program kapaniyor ... evet dedim programi aciyom acilmiyor bi yardim etseniz ama web cam isi calisiyor sorunsuzz

soylemez

Üye
Teşekkürler emeğe saygı mükemmel bir paylaşım!
Programı kurdum Win 7 32 bit Nokia E52 çalıştırdım Wifi-Usb ve Bluetooth ile bağlantıları kurdum fakat ses kalitesi çok düşük.Wifi ile bağlantı bile normal bluetoothlu kulaklıklardan bile daha düşük ses kalitesi ile transfer sağlıyor ama yinede mükemmle bir program.
Tekrardan Teşekkürler!

mertko12

Üye
telefon ile pc yi hangi modda bağlayacağız com1 com2 hangisini seçeceğiz ????

farcon

Üye
arkadasım ben bu programı su anda win 8 de kurdum hersey tamam ama baglantı surekli kesiliyor ustelik usb baglantı acaba sebep ne olabilir?

arkadaşlar nokia c601 yükledim açılmıyor ilk yaptığımda açıldı şimdi açılmıyor telefonda symbian 3