Mobil İşletim Sistemleri Hakkında Bilgiler & Tercih Rehberi

MrBasri

Üye
Bilgiler icin tesekkurler

Tepkiler: Mobilator
Güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık benim de bıldıgım ısletım sistemleri var daha doğrusu yeni çıkmış biri aliyun os alıbaba sitesi kendi ısletım sıstemını kurmuş dıyerıde çinlı bir mühendis gelıstırmıs smartisan os mozıllanın ısletım sistemi ıse firefox os sonuncusuda ubuntu bunları da ekleyebılırmısın ayrıca bılgı amaçlı brew os . danger os . Grid os . nemo Mobile de eklense ıyı olur

Son düzenleme:
Güzel paylaşım olmuş bilmediğim ne kadar çok işletim sistemi varmış...

Allah razı olsun

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu aralar pek vakit ayıramıyorum foruma. Geniş bir zamanımda olabilir.
Allah razı olsun
Sizden de.

Tepkiler: Karalama45

Mr.Sun

Üye

NEXUS

Üye
Konu Yararlı Gerçekten Teşekkürler fakat konuyu güncellemelisin android 4.4.2 çıktı fakat konuda son sürüm 4.2 yazıyor aynı şekilde ios'unda 7.1 olacak , windows phone ise 8.1

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konu Yararlı Gerçekten Teşekkürler fakat konuyu güncellemelisin android 4.4.2 çıktı fakat konuda son sürüm 4.2 yazıyor aynı şekilde ios'unda 7.1 olacak , windows phone ise 8.1
Rica ederim, forumla pek ilgilenemiyorum, geniş bi zaman aralığı bulursam güncelleyeceğim.

Tepkiler: .NeXuS.
konu guncellenirse cok iyi olur

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konuyu güncelledim hatam varsa bildirebilirsiniz arkadaşlar.

teşe kkürler kardeşim elleri ne sa ğlık yanlız windows phone bölümüne 1920çözünürlüğünde eklersengüzelolur

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teşe kkürler kardeşim elleri ne sa ğlık yanlız windows phone bölümüne 1920çözünürlüğünde eklersengüzelolur
Rica ederim.
Windows Phone işletim sistemli Full HD çözünürlüklü ekrana sahip bi cihaz yok bildiğim kadarıyla, hangi cihazdan bahsediyorsunuz?

teşekkürler çok güzel bir yazı olmuş