[Microsoft] Microsoft Apps v2.00(5016) Nokia Belle Signed (Resmi Türkçe)

hakand77

Üye
pixi yüklenirken kilitlenip kalıyor...c6 01

bende pixi yi yükledim sorun cikartmadi sadece uyumlu degil dedi simdi microsoftapps i yükle dedim bekliyoruz bakalim ne olacak

---------- Eklendi @ 18:57:20 ---------- Yazıldı @ 18:55:22 ----------

ben bide su hp programını yükleyemedim. hafıza muhabbeti yapiyor. ayrıca office yuklerken C: hafızasından bazı programları silin hatası verdi tamam dedim simdi yukleme islemine devam ediyor

---------- Eklendi @ 18:58:39 ---------- Yazıldı @ 18:57:20 ----------

bu N8 lerin C: hafızalarını genişletmek icin veya o hafızayı kullanmadan yuklemek icin ne yapabiliriz. harici mi takacagız

---------- Eklendi @ 19:07:48 ---------- Yazıldı @ 18:58:39 ----------

hocam ben microsoftapps i kurdum ama orda mail adresi sifre etki alanı ve kullanıcı ismi istiyor bunlar nedir bilginiz var mı

ya n8 e yükleyeceğim de uygulama c den kaç mb götürüyor bilgisi olan var m ona göre yüklücem

ben yükleme işlemlerini tamamladım. menüde görünüyor. acıyorum ilk sarı ekran geliyor microsoft yazisi fiilan geliyor ama kendi kendine kapanıyor. ayrıca C: surucusu yetersiz menusu geliyor onun icin geri sildim. kendileri sürüm gönderdiginde yükleyecegim.

secan325

Üye
arkadaşlar şu an bi e6 kullanıcısı olarak deniyorum ve başarılı bir şekilde yüklemeye başladı . yükleme işlemi biraz geç başlıyor ve telefonun donduğunu düşünenler biraz beklesin bir süre sonra yükleme başlıyor.

---------- Eklendi @ 14:07:01 ---------- Yazıldı @ 13:57:21 ----------

birinciyi yükledi ikinciyi yükleyemiyor e6

merhaba arkadaslar ben c6-01 kullanicisiyim microsoft 2.0 guncellemesini 1 hafta once basariyla yukledim ama dosyalarimdan gereksiz dusunduklerimi silerken microsoftla ilgili bi dosya silmisim ve bunun sonucunda microsoft uygulamalari acilmiyor hata veriyordu bende silip yazilim guncellemeden bir daha yukledim ama sona gelince yuklenemedi hatasi aldim burdanda indirmeyi ve pc suiteden yuklemeyi denedim yuklenmedi ne yapmam gerekiyor arkadaslar yardim

Office mobile word'de kopyala, yapıştır, font ayarı gibi gelişmiş biçimlendirmeler yapılabiliyor mu? Ben bulamadım da.

Sensation

Emekli Yönetici
Demekki konuyu okumadan yüklemişsiniz.

owenefe

Üye
C yi mahvetti ya gereksz bsi bnm icn ama silinmiyr microsft app kaldi nasl silecz onu ya

owenefe

Üye
bu sitedede konuyu açan kaçıyor arkadaş..microsoft app uygulamasını nasıl kaldırcaz c yi dodlurdu oyun oynaymıyorum sürekli donuyor bütün hafıza mahvetti valla

mhmzergn

Üye
hocam benim tel e7 guncelleme geldi ancak ne guncellemeyi yukleyebiliyorum nede verdiginiz linklerden yukleyebiliyorum yardimci olurmusunuz

79mm79

Üye
ben de az önce kurdum sonra kaldırmak istedim c den 50 mb ye yakın alan gitti kaldırma işlemini tek tek simgelerin üzerine basılı tutup sil diyerek yaptım ama microsoft app.. diye yazan silinmedi üstelik c de ki kullanılan hafızada geri gelmedi. yok mu bunun bir çözümü format atmak dışında??

tanjantx

Üye
hocam programı kurduk fakat offfice tıklayınca açmıyor microsoft lync kayıtlı değil ondan mı acaba ? nasıl kayıt olabiliyoruz. telefonum 603

seribro

Üye
pdf dosyaları okuyabiliyormuyuz bununla

ya bu programın uygulama ayarlarını nasıl yapıyoruz. Email adresini kabul etmiyor. Sunucu ve etki alanına ne yazacagız bilen varmı

tanjantx

Üye

hocam yukledim fakat yeni belgeyi kaydetmiyor ve telefondaki belgeleri klasorlerine gore sıralamıyor bütün belgelri birarda gösteriyor hiçaradığım belgeyi bulamıyrum hiç kullanamadım