Menü Transition (Menü Animasyonu) N95, N92, N82, N73'te denendi ve çalıştı

x-plore ile atıılmıyor privatenni içine

fejdi

Üye
Teşekkürler...

djibram

Üye
Yapamayanlar Arkadaşlar Okusun İçindeki default.py dosyasını c:/private/e7a352c9/ dosyasına atın atılmıyor diyen arkadaşlar seçmanı yükleyerek sistem dosyalarına erişimi açabilirler böle yaptıktan sonra default.py dosyasını c:/private/e7a352c9 klasörünün içine x-plore ile atın.Not programın çalışması için sistem dosyalarına erişimin açık olması gerek bunun içinde seçman programı lazım arkadaşlar bu programdan sistem dosyalarına erişimi açık hale getirebilirsiniz.Uygulamayı açmak için ikona tıklayın programı arkaya alın yada python dan default.py scriptini seçin pythonu arkaya alın

çok meşakkatli bişey
ayrıca dediklerinin hepsini yapmama rağmen (telefonum hackli x-plore hackli yani sürüm) yinede olmadı

emeğine sağlık

teşekkürler deniyorum inşlah çalışır 5320 de

sis dosyası kurulurken dosya eksik diyor ve kurulumdan sonra prog. acılmıyor yardım

--------------- Ekleme ---------------

n73

palulu23

Üye
kardeş dediklerini yaptım programın simgesine tıklıyorum açılmadan geri kapanıyor sistem klaörlerine erişim açık bide menü anismasyonu dediğin bu N95 imdeki gibi mi simge anismasyonu eğer oysa sdece gülerim paylaşımına

okankoc

Üye
kardes bu n73 calısıyomu kesin yapamadım bi yardım tesekkürler

av.AK

Üye
5320de çalışlşıyor mu

snndrsn

Üye
teşekkürler çalışıyor ama bu pronun altta açık kalması gerekiyor kapatınca çalişmıyor.

benim telefon N73 NASIL YÜKLEYECEĞİM

benim tel hacli sistem klasörleri acık n73 ve calismadı. Python script shell 1.4.5 de yüklü

semihtan

Üye
eline sağlık dostum pro süper