maxicepte Şimdiye Kadar Sorulan En Zor Soru Bu ! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
maxicepte Şimdiye Kadar Sorulan En Zor Soru Bu ! ! !
Değerli Arkadaşlarım;

Sizlerden Ricam, NOKIA C3-01 Adlı Cihazı Satın Almayı Düşünüyorum Ama, MoBaoBei.FlashSms.v2.00-Signed.sis Bu Programı Çalıştırırmı ?

SIS Uzantılı Bu Program.

Umarım Bu Cihaz Bu Programı Çalıştırır Cihaz Çok Hoşuma Gitti.

Bahsi Geçen Programı Çalıştırabilecek Alternatif Nokia (Tam Dokunmatik) Modeller Hariç Önerilerinizi Acil Olarak Öğrenmek İstiyorum.

Saygılarımla.

Zor Bir Soru mu Sordum Arkadaşlar ?

Yada Bahsi Geçen Programın Bu Cihazda Çalışabilecek Alternatifi ?

Sis Uzantılı Programları Çalıştırabilecek Diğer Alternatif Nokia Cihazlar Hangileri ?

Konu Sahibi
Limit Önemli Değil, Sadece O Programı Çalıştırsın Sırf O Program İçin Alacağım. Yani Msj Telefonu Olacak, Tuşlu Olsa İyi olurdu Bu c3-01 hoşuma gitti.

Konu Sahibi
kesinlikle kullanmayacağım cihazlar dokunmatikten nefret ediyorum c3-01 için varmı acaba bu aradığım programda ?

s40'larin uygulama destegini bilmiyorum. Ama bence c serisi yerine asha serisine bakmalisin.

söylediğine göre sis uzantılıymış ama c3 serisi s40 serisindendir çalıştırmaz. S60 bölümünden yardım edenler olur onlara danışabilirsin. O prog. Sadece s60 için

Nokia C3-01'in işletim sistemi S40'tır ve bu işletim sistemi ".sis" uzantılı dosyaları açmaz. Alternatif çözüm yollarını dene; S60 bir telefon almalısın. Ya da Java tabanlı başka bir SMS uygulaması kullanmalısın. C3-01'in o uygulamayı açması imkansız.

kardş e5 alırsan olur hem klavyeli hem symbian

TheCower

Üye
6220 c piyasada bulursan al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...