MaxiCep sitesi kapatılır mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Youtube konusunda haklısın. Mesela ctrldelete.net forum YouTube kanalı üzerine eğiliminde forumu youtube kanalının desteği ile birlikte buyudu

Tepkiler: MAERKEK ve PALA.

PALA.

Üye
Zaten youtube üzerinde her hafta 1 telefon incelemesi olsa burası hareketlenir. Burada en büyük iş üyelerin aksine yönetim kadrosuna düşüyor.
Hani söylemesi dile kolay elbette ama tüm teknoloji fuarlarını gezmek lazım, hatta yurt dışındaki fuarları bile gezmeden burada canlanma olmaz.

Tepkiler: Coolwhisper, Baydırman, MAERKEK ve 1 kişi daha

Baydırman

Moderator
Yönetim hamle yapsın biz de arkasından gidelim. En doğrusu bu olur.

Tepkiler: PALA. ve Coolwhisper
Yönetim isterse teknoseyirin tozlu raflari gibi bir seri hazırlayabilecek ekipmanim var.

Tepkiler: Coolwhisper ve Baydırman

Myömer

Üye
İstemsizce MaxiCep gireyim, yoklayım dedim. Uzun aradan sonra bugün ilk kez giriş yaptım. Ana sayfasında "site kapatılır mı?" konu başlığı dikkatim çekti. Böylece denk gelmiş oldum, yazayım dedim. En son 2012 yılında yazmışım O yıllarda çocukluk zamanlarım geçti.

Umarım gelecekte böyle bir söz konusu olmaz.

Tepkiler: Silinen Üye 777448, Nuru TaşDemir ve Coolwhisper

Ozan

Admin
Yönetim isterse teknoseyirin tozlu raflari gibi bir seri hazırlayabilecek ekipmanim var.
Bunun için bir onay alınması yada istenmesi söz konusu olmamalı açıkcası, her zaman bekleriz ve rica ederiz.

İşte sizin de belirttiğiniz gibi; herkesin çocukluk zamanları gibi benzer hatırların hatırına, Sitenin kapanması hiçbir zaman söz konusu olmayacaktır.

Tepkiler: gonyalı, Murat Alper, PALA. ve 3 diğerleri
valla, bir incicaps vardı kapandı gitti instagramda can çekişiyor, burası devamlı ziyaret ettiğim bir yer ama tabii ki en yisini adminler bilir, istedikleri reklam gelirlerini elde edemezlerse kapatırlar tabii, vatandaş gitsin ingilizce öğrenip xda-forumdan cep telefonu sorunlarına çözüm arasın diye. ben zaten burada bulamadığım sorular için oraya gidiyorum yani, yalan yok, az biraz ingilizcem var Allaha şükür.

Tepkiler: Baydırman, MAERKEK, Murat Alper ve 2 diğerleri
2008'den beri buradayım. Sürekli forumdayım, bildiğim bir şey varsa millete yardımcı olmaya çalışıyorum. Ama eski forum havası yok. Eskilerden de kimse kalmamış. Eski üyelere bakıyorum son görülme 2010 2011 falan 😢

Tepkiler: MAERKEK, gonyalı, Coolwhisper ve 3 diğerleri
kafa dağıttımız bi burası kaldı. lütfen olmasın

Tepkiler: gonyalı, Coolwhisper ve fatihmenteş

rear2011

Üye
Bu tip başlıklarla sorgulanması ve konu açılması bile rahatsız edici, kıymetli maxicep ailesi
siz faydalı paylaşımlara ve samimi olmaya devam edin bu tip evhamlara ne yer, nede önem vermeyiniz, teşekkürler iyi forumlar.

Tepkiler: Coolwhisper ve PALA.

Ozan

Admin
Konu kapanır, MaxiCep kapanmaz 🙂

Tepkiler: gonyalı, Coolwhisper, rear2011 ve 4 diğerleri
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...