LG Optimus Me ROM Yükleme, Recovery Mod Kurulumu Cyanogen 7.1+7.2 Kurulumu

SHaX

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus Me ROM Yükleme, Recovery Mod Kurulumu Cyanogen 7.1+7.2 Kurulumu
Delete

Tepkiler: brk2003, loko6161, technoshark ve 2 diğerleri

Lenneth

Üye
Paylasiminiz icin tesekkurler

SHaX

Üye
    Konu Sahibi
Biraz Uğraştırdı Ama Bu konulara yabancı olan arkadaşlarımız için iyi bir kaynak olacağını düşünüyorum

gerçekten güzel anlatılır bir dilde olmuş, ilgine bilgine teşekkürler.

SHaX

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim

Kardeşim sana çok ama çok teşekkür ederim sana minnettarım

Önce yaptığımda yanlışlıkla normal sıfırlama ekranını açıyodum (Düzgün okumamanın zararları)

Bunu yapıcam ama şunu sormadan edemiyorum ; Terminal Emulator'e verdiklerini yazdıktan sonra yazı falan gelmiyecek dimi uyarı yada işlem tamam falan? Yardım edersen daha da çok minnettar olurum

SHaX

Üye
    Konu Sahibi
yok herhangi bir yazı gelmez terminalde

Ocean258

Üye
paylasım ıcın tesekkurler hocam elıne saglık

sedat_69

Üye
ben denyorm ama kurtarma ekranına geçmiyorm.yardımmm

sedat_69

Üye
Yardım edecek yok mu(p350)

sedat_69

Üye
tamam arkadaşlar dün itibari ile bende yüklemdimm ) emeği geçenlere TEşekkürler...

Tepkiler: gsmlazz

ya kardeşim ne recovery ekran kuruluyor nede v10c yükleniyor. benim tel versiyonu v10b

SHaX

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım Yazdıklarımı harfiyen uygula sorunsuz yapacaksın. Bende cihazımı Bim marketten aldım farklı değil. yapabilen nasıl yapıyor ??

ouch78

Üye
hocam ben Cyanogen 7.1 kurmadım direkt olarak bu v10c yi kurdum radyo olsun diye ... radyo geldi fakat bir sorun var karşı taraftaki biri bana mesaj atarken "ş" ve "ı" harflerini göremiyorum sebebi nedir? birde benim telefonu ilk aldıgım günkü haline getirebilmemin yani v10b ye getirebilmemin bir yolu var mı

Tepkiler: sedat_69

sedat_69

Üye
ilk alındığı şeklenasıl getircez??

berk9999

Üye
beyler bu işi bi telefoncuya yaptıramazmıyız? kendim ellemek istemiyorum telefonu

tanerrx

Üye
Selamun aleykum arakdaslar Ben ne kadarda düzgün okoyup uygulasamda ses kısma+arama tusu+kapatma tuslarına basılı tutsamda hep sıfırlıyor dedğiginiz recovery ekranı gelmiyor benim telefon sürümü 2,2,2 p350 v10c lütfen bana yardım edin tek isteğim 2.3.5 verisyonna yukseltmek ve flash player ile normal desteklenmeyen uygulamaları desteklemesi ve yuklmem için lütfen bir yardımcı olun

sizlerden ricam bana ö.m olarak cep numranızı yazıp yollarsanızsa sizleri arayarak daha iyi bilgi almam iin

şimdiden Allah (c.c) Sizlerden Razı Olsun

SHaX

Üye
    Konu Sahibi

Merhaba
Kurtarma ekranını kurabilmeniz için öncelikle
GingerBreak v1.20 Kurulumu (Cihaz Root İşlemi) Başlığı altındakileri yapmanız gerekiyor. bu root işlemi bittikten sonra.
AmonRA-GNM 2.2.1 Özel Kurtarma Ekranı Kurulumu(ROM Yükseltebilmek için gerekli Özel Kurtarma Ekranı): Uyguladıktan sonra ses tuşları ile olan kısım karşınıza gelecektir. sonra romlama işlemini yapabilirsiniz.

ebumucu

Üye
Ben harfiyen uyguladım ve kurtarma ekranı yüklenirken donuyor daha sonra normal açılıyor bütün herşey sıfırlanmış bi şekilde. Sorun nedir acaba