LCG X-plore v1.51 Symbian^3 Signed [Tek Simge-Tam Sürüm]

ezell_67

Üye
thanks thanks

Tepkiler: BODYHTML

emre2574

Üye
sorunsuz calısyor tesekkurler

FERHATGS

Üye
Emeği geçen arkadaşım çok teşekkürler sorun yok bugüne dek 28 tane tam sürüm denilen kullandım bıkmıştım bu çok güzel inşaallah ilerde bozulmaz ellerine sağlık teşekkür

Teşekkürler,yükledim şuanda sorun yok

emre2574

Üye
paylaşan arkadaş benım xplore kendı kendıne bozuldu artık açılmıyor tıklıyorum açmıyor sorun ne olabılır

tesekkurler uzun zamandin ariyordum

serinaga

Üye

EVET Arkadaşlar X-Plore Free mutluluğu çok sürmüyor, bu sabah maalesef bende de çakıldı. Sildim, teli kapatıp açtım, proğramı tekrar download ettim vs.vs. ama açılmıyor, açılmıyor maalesef, sanırım bir yerlerde göremediğimiz geri sayma gibi bişiy var. Arkadaşında dediği gibi, gittim Kendi sitesinden 1.52 Ver. yükledim ve kullanmaya başladım tekrar. Ehh 3 Sn. dediğin ne ki ? Sinir bozucu oluyo ama hiç olmamasından daha iyi diye düşünüyorum Derkeeeeennn ...
ARKADAŞLAR ! Yine çalışmaya başladı bu meret ! Bir süre sonra açılmayan, problemi olanlar, Arkadaşın vermiş olduğu 1.51 Ver XPlore proğramını telefununuzdan kaldırın, ardından kendi orijinal sürümü olan 1.52 Ver Xplore yükleyin ve açılıyor mu bir bakın. Açılması lazım, şimdi tersini yapacağız. Orijinal 1.52 Ver Xplore proğramını telefonunuzdan kaldırın ve arkadaşın en başta verdiği 1.51 Ver. Xplore yükleyin ve bakın bakalım çalışıyor mu 3 sn.siz ... Az önce denedim çalışıyor C7'de ama ne zamana kadar çalışır bir fikrim yok ...

Orijinal XPlore 1.52 Ver. proğramı yüklemek isteyenler aşağıdaki linkten indirebilirler ... Herkese iyi forumlar

Tepkiler: xelat

yusuf70

Üye
tam sürümse çok teşekkür ediyorum.15 gün sonra fake çıkarsa teşekkürümü geri alırım.

mummi

Üye
tşk ederim kardeşim ellerine sağlık

eyw hocamm cooooook sagolll emegee saygıı ! !