klavyemde bazı tuşlar çalışmıyor

Neden tamirciye goturupte klavyeyi yeniletmiyorsun?

Tepkiler: Silinen Üye 2553318
tamirci 50 lira ister şimdi.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
çok sertt basınca bazen çalışıyor. kllavye tuşunu çıkarıp öyle bastığımda çalışmıyor

Senin çoktan tamirciye götürüp klavyeyi yeniletmen gerekiyordu. Yarın git sor bakalım ne diyecekler.

Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve MAERKEK
Kardeş konu acmana bile gerek yoktu bence. Direk klavyeyi yeniletecektin. Hayatimda bir kere laptop kullandım. DVD sürücü bozuldu yaptırdım 2. El taktı adam 200 lira mı ne aldı. Bir daha kolay kolay laptop kullanmam zaten.

Yine biraz tuzlu olur diye düşünüyorum. Ben hiç laptop klavyesi degistirmedigim için bilemicem. Sadece bir iki sene kullandım üni. okurken o da çok dandikti zaten.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yeni klavye alıcam. değiştirmekle uğraşamam. şimdi tekrar sıkıntı olursa yine götürmek zoruna kalırım.

Tepkiler: MAERKEK
En doğru olanı yaparsın.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
şimdi de çalışmaya başladı garip bir şekilde. ama biraz sert basmak gerekiyor. yine bozulabilir kafasına göre. olan w tuşuna oldu. neyse ki türkçe'de w tuşunu kullanmıyoruz

oyunlarda sıkıntı olabilir. geri nasıl takıcam bunu

Birader fazla kurcalamadan git al temiz klavye kullan gitsin. Neden bu kadar diretiyorsun anlamıyorum gerçekten.

Eninde sonunda o klavye değişecek. Vereceğin en fazla 100 lira olur diye düşünüyorum. Zaten fahiş fiyat isteyen yerlerden uzak duracaksın.