Kayıp Kıta Atlantis Nerede?

İşte İllaki Öyle Birşey Olmuşturda Yani Obür Türlü Şehir Diyoruz Çökmez Suya Büyük Bİr Kayma Olmadan Olmaz Bence Kuran'dan Araştirmak Lazım Buna Benzer Bir Yer VarmiBuna benzer Bir Toplum Helak Edildimi Acaba Cevap Bence Orada Ha Eğer Yoksa Uydurmadır Bence

Tepkiler: ___kaptan___
    Konu Sahibi
İşte geçmişte filozoflar yazarlar filan bahsetmişler var olduğundan uydurma hayal ürünü vs olsa her yazar ve filozof bahsetmez ki bu yönden düşününce de mantıklı geliyor uzun uzun araştırmak lazım ama işte bulacağımız pek fazla bişey yok malesef

Tepkiler: DarkredBlue61
Aslında Bu Dediğiniz Yer Bizim Karşi Köy Sanki Zamanında Dedemin Orada Arazıleri Vardida Tabi Ne Oldular Bilmiyorum

Diyanet Meali:
6.11 - De ki: "Yeryüzünde gezin dolaşın da (Peygamberleri) yalanlayanların sonu nasıl olmuş bir görün."
Diyanet Meali:
3.137 - Sizden önce(ki milletlerin başından) nice olaylar gelip geçmiştir. Yeryüzünde gezin dolaşın da yalanlayanların sonunun nasıl olduğunu bir görün.
Diyanet Meali:
6.6 - Onlardan önce nice nesilleri helâk ettiğimizi görmediler mi? Yeryüzünde size vermediğimiz imkân ve iktidarı onlara vermiştik. Onlara bol bol yağmur yağdırmıştık. Topraklarından nehirler akıttık. Sonra da günahları sebebiyle onları helâk ettik ve arkalarından başka bir nesil var ettik.
daha birsuru ayet var

Var Ama Hangisi Bu Olayı İşaret Ediyor İşte

Hangi kavim olduğu bilinmiyor

ayetlerde hic kavim ismi verilmiyor ki

evet dostum onlari okumustum ama unuttum haklisin

Konu Sahibi

Geçmiş kavimlerin helak edilişine bir örnektir arkadaşlar atlantis'te Bunun gibi bir duruma maruz kalmış olabilir

Geçmiş kavimlerin helak edilişine bir örnektir arkadaşlar atlantis'te Bunun gibi bir duruma maruz kalmış olabilir
Çok Çeşitli Şekillerde Helak Edilişler Var Deprem Ses Taşlar Yağdırılıp Derilerinin Delinmesi Filan

Konu Sahibi
Çok Çeşitli Şekillerde Helak Edilişler Var Deprem Ses Taşlar Yağdırılıp Derilerinin Delinmesi Filan
ve şöyle bir kaba taslak geçmişimizdeki kavimlerin helak edilişini araştırdığımız vakit Atlantis'inde benzeri bir helaka uğramış olma olasılığı ortaya çıkmıyor değil

ve şöyle bir kaba taslak geçmişimizdeki kavimlerin helak edilişini araştırdığımız vakit Atlantis'inde benzeri bir helaka uğramış olma olasılığı ortaya çıkmıyor değil
Evet Bu Mayalıların İşi Gücü Çalmak Halbuki Kitabımızda Yer Alıyor Bunu Hocalara Sormak Lazım Gerçek Ehli Sünnet Yolunda Olanlara Tabiyki