Kan damlıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
efsaneler.com 'dan alıntıdır. ;

Originally posted by xmen@Sep 4 2005, 12:02 PM
yeterince sarktı bu konu ..tamam....
[post=154261]Quoted post[/post]​
forum kuralları içinde ise isterse 10 satfa bile uzayabilir...sarktığını dşünüosan cvp yazmazsın olur biter..

climax

Üye
forum kuralları içinde ise isterse 10 satfa bile uzayabilir...sarktığını dşünüosan cvp yazmazsın olur biter..
[post=154301]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

ya sabır diyorum ama bu çocuk şimdi de başkalarına saldırmaya başladı..hayırlısı :artı:

ya sabır diyorum ama bu çocuk şimdi de başkalarına saldırmaya başladı..hayırlısı :artı:
[post=154306]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
kardes saldırma kelimesinden kastın nedir sormucam...ayrıca gamze özceliğin konusu 7 sayfa olmuştu ama kimse sarktı demedi...yine tartışma çıkmasın...

Konu Sahibi
yaa bakın site cok güsel içindekıler ayrı 1 güsel!!! adam gibi adam diicek cok kişi war! pekı güsel siteyi neden böle tartışmalarla kötü 1 hala getirioruz!!! özelıkle climax cwp yasma kapansın konu beğenseıosan da beğenmıosan da ok mi garteşim...!?

Gokhan43

Üye
Ortamı germeden , seviyeli , kırıcı olmadan ve tahrik edici sözlerden uzak durarak mesajlarımızı yazmaya özen gösterelim.!

Konu Sahibi
Originally posted by bragolruin@Sep 4 2005, 12:37 PM
efsaneler.com 'dan alıntıdır. ;
[post=154296]Quoted post[/post]​

ayrıkja teprik eterim! :artı: :P

Originally posted by Gokhan43@Sep 4 2005, 01:00 PM
Ortamı germeden , seviyeli , kırıcı olmadan ve tahrik edici sözlerden uzak durarak mesajlarımızı yazmaya özen gösterelim.!
[post=154313]Quoted post[/post]​
nekadar urassamda climax susmuyor..gelde tartışmaaa...

Konu Sahibi
nekadar urassamda climax susmuyor..gelde tartışmaaa...
[post=154321]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

yawj sen sakın olsana!!! boşGEÇ..! ok?

kardes saldırma kelimesinden kastın nedir sormucam...ayrıca gamze özceliğin konusu 7 sayfa olmuştu ama kimse sarktı demedi...yine tartışma çıkmasın...
[post=154310]Quoted post[/post]​
[/quote]
baq konu gene sarkmış...chilekesh benim amacım ortamı germek diil..
seviyeli yorumlar yapalım dimi...yazdığı yazıları tekrar editleyen arkadaşlara teşekkür ederim...

Tayfuns

Üye
adamın kafası nerde ?

Haberci

Üye
Arkadaşlar yıkıcı değil yapıcı olalım lütfen
Birbirimize anlayış gösterirsek sorun olmayacak.gereğini zaten site yönetimi yapıyor ve sizlerde karşılıklı konuşmadan ziyade raporlamanız yeterli...Ama rapor butonunu da lütfen gereksiz kullanmayalım.Teşekkürler... ;

bu ara sitede kawga etmek isteyen çok...sözüm sana değil xmen...

Konu Sahibi
ŞŞŞŞŞŞŞŞ SAKIN OL!

Korkmayın bunlar gerçek diil sehirefsaneleri.com diye bi sitede yayınlanırdı eskiden böle şeyler,site hala varmı bilmiyorum ama gerçek diiller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...