Joshlog mod [E-C] yapımı BELLE REFRESH-FP2 [AVKON2 MIF KULLANIMI] RESİMLİ ANLATIM [by yaren_dede]

R.BEDRAN

Üye
istediğim mif'i nasıl yapabilirim/oluşturabilirim
kendi pil ve şebekemi nasıl oluşturabilirim,mesela türkiye bayraklı var onun gibi içine galatasaray sembolü katmak istiyorum

O degilde anlatim cok karisik

bana da başta karışık geldi ama yapacağın tek şey şu önce sys klasörünü atıcaksın sonra miflerini aratıp kopyalayacaksın 2 adımlık iş ama çok yazı var sen teline uygun olan yeri oku sadece o yazılar azalıcak

cok onceden yapmistim ben o zaman cok zor olmustu simdi bu isten para kazaniyirum

Ya bende E Resource Yok
Bende E Resource Yok Ne Yapabilirim

ya olmuyor olmuyor işye x-plore de Senin dediğin gibi [*MİF] Arattırıyom eşleşme Bulunamadı diyor off yardım

ya olmuyor olmuyor işye x-plore de Senin dediğin gibi [*MİF] Arattırıyom eşleşme Bulunamadı diyor off yardım

cihazınız hackli olmalıdır gizli dosyalar görünür olmalı ve ROMPatcher yamalarınız 2 tane vardır aktif olmalıdır

cihazınız hackli olmalıdır gizli dosyalar görünür olmalı ve ROMPatcher yamalarınız 2 tane vardır aktif olmalıdır
kardeş Cihazım Hacklı Rom Patcher Yamalarım 3 Tane 2si etkin Etkin olanlar Open4all ve Instalserver 1.7 Gibi bi adı var
Xplore Yerine File Browser Kullan Eğer Yine Yapamazsan Özelden Detaylı Bir Şekilde Anlatabilirim
Kardeş Bulamzdım File Browser Linki Nedir?