istediğiniz temayı siscontent ile düzenleyin Resimli Anlatım by yaren_dede [uygulama uıd kodları]

kfahaa

Üye
teşekkürler sayende ilk tema mı yaptım ama gayet güzel oldu
Windows 8 Belle Tema Kendi Yapımım
carbide den yaptım

Konu Sahibi
üst barı renklendirmek için neyi seçmem gerekiyor.

Yazi rengi için 7 nolu adimi uygula.
Ustbar arka fon icin ilk sayfada 2. Yorumudaki ilk resme bakabilirsin orda anlattim

Tepkiler: palav ve asigsasi
mif manager yuklenemiyor guncellestirme hatasi diyor

statusbarı şeffaf yapabilirmiyiz.yani iconları falan değil arka planını

menüdeki bi uygulamanın üzerine basılı tuttuğunda çıkan menünün kaynak kodlarını verebilirmisiniz.şeffaf yapmak istiyotum metro revisiondaki gibi.bi de sessiz ve genel arasında geçiş yapınca sol üst köşede çıkan bildirimin kodları ile mesaj geldiğinde çıkan bildirimin arka plan kodları yada renklerdeki adı nebi de seçeneklerde arkaplan siyah.seçim rengi de siyah.yani hangisinin üzerine bastığımı bilmiyorum onunda renklereki ismi.mümkünse....son bişey daha.menüde yada ev ekranında ekrana uzun basılı tutunca çıkan yuvarlağın kodu.win8 gibi dönen noktalar şeklinde yapacam

yaren_dede, kardeşim Üst menü ve ayarlar, dosyalar vb menülerin arkaplanı hangi kod söyler misin? Bir temada buralara resim konmamış resim koymak istiyorum.

ilk sayfada 10-11-12
ve ikinci yoruma bakabilirsin

kardeş uygulama arkaülanına bir resim gömdüm, uygulamaya girince resmin bazı yerleri sadece siyah beyaz görünüyor anlıyacağın resim bozulmuş, nedenini biliyormusun? Birde tam olarak scroolbar (üst menü) arkaplan kaynak kodu hamgisi. Sen orda ordaki simgeleri düzenleme kodlarını vermişsin ama arkaplanı vermemişsin. Teşekkürler.

Konu Sahibi

uzun zamandır ilgilenmiyorum dostum o yuzden ilk sayfada verdiğim bilgilerle yetinmek zorundasın.
sordugun sorulara bende ilk sayfadan bakıp cevap veriyorum

uzun zamandır ilgilenmiyorum dostum o yuzden ilk sayfada verdiğim bilgilerle yetinmek zorundasın.
sordugun sorulara bende ilk sayfadan bakıp cevap veriyorum

kardeşim tamam bu bilgiler içinde çook saolasın. Ama nolursun 2. mesajda 4. yer olarak işaretlemişsin, scroolun orta kısmı, yani arkaplanı. 2 gündür deneye deneye öldüm olmuyor. Söylersen çok teşekkür ederim. Nede olsa zamanında yapmışsın buralardan geçmişsin

Jan

Üye
Farklı kaydet dedim de bulamıyorum kanka

ya bir şey sorabilirmiyim ben telfundaki tuşlar kılavye kısacası tüm yazılarını nasıl sarı yapabilirim beyaz olan her yeri sarı yaptım ama telefundaki tüm yazılar sarı yerine kırmızı renk oldu lütfen bilen barsa yardım etsin duvar kağıdım resmimde beyaz var yazı rengi beyaz olunca yazıları göremiyorum