• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

İstediğiniz şarkının ismini yazın, mp3 waw şekilde bulayım

user416

Üye
Merhaba.Bana Mozart Symphony 40'ın monofoniğini bulabilir misiniz? Teşekkürler.

MozArtin turk marsinin yuksek sesli seklinde tel cGri sesi olabilecek sekilde bulabilrmisin

Mavi2580

Üye
merhaba sweet dreams'ın elektronik bir versiyonu vardı, reklam olmasın da bir mp3 sitesinde bulmuştum, toplu temizlik yaparken yanlışlıkla sildim ve şimdi sitede her dosyaya baktığım halde bulamadım, ismini tam hatırlamıyorum ama elektro yazıyordu, bulmak kolay olmaz da elinde olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirimdombıranın orjinal enstrümental versiyonunu var mıdır?

bir ay doğar ilk akşamdan geceden

acill!!!!

cakallar dans otobus sahnesi o şarki hani adam akbili basarken coşuyor

kazım koyuncu - gidiyorum (fon müziği olarak)

mekan_06

Üye
Volkan Konak bu gaybana sevdaluk giriş kısmı söze kadar enstrümantel de olabilir komple dostum sana zahmet.

semih_sk

Üye
slm birader ...ben trt spor da ...genelde kliplerde calan sarkiyi bulamiyorum...will rock it falan diyor ...bulursan sevinirim
simdiden tesekkurler

bende iphone 4s teki zil sesi var onu aradim bulamadim melodinin adi açılış saptanmış lütfen

xmustx

Üye
Grim & Tabs Sick and Tired (feat. Coal & East Coast) bulan lütfen pm atsın