İslami 18 Uygulama (KAPSAMLI ARŞİV - yenilendi tek link)

Konu Sahibi
İslami 18 Uygulama (KAPSAMLI ARŞİV - yenilendi tek link)
DİNİ PROGRAMLAR
1. Hasenat Kuran Araştırma v5.2.5 : Çok gelişmiş Kuran kelime sözlüğü, 20 Türkçe meal, Gelişmiş Arapça ve Türkçe arama, Elmalılı tefsiri ve birçok ektrasıyla Yüce Kitabımız Kuran-ı Kerim'den bilgi almamızı sağlayan uygulamadır.
2. Kütüb-i Sitte v1.6: Kuran-ı Kerimin tamamlayıcısı olan Peygamber Efendimiz (S.A.V)'in hayatından hayatımıza aktarmamız gereken kesitler olan bu uygulama inşallah bize yol gösterici olacak.
3. İbretli Dini Hikayeler v3: Kuran'dan Kıssalar, peygamberimizden hikayeler ve Muhtelif hikayeler barındırır.
4. Sahabeler Peygamberler v1.3: Sahabeler ve Peygamberlerin hayatları hakkında bilgiler barındıran şahane bir uygulama.
5. İslam Ansiklopedisi v5: İçinde büyük bir kütüphane var.(İslam Ansiklopedisi, Kuran-ı Kerim tefsir ve meal,Siyer Nebi, İlmihal, Fıkıh Ansiklopedisi,Namaz hocası, Helaller haramlar, 365 gün dua, Dini Hikayeler, İsim sözlüğü, Hac ve Umre, Esmaül Hüsna vb.)
6. Zikirmatik v11: Kullandığım en iyi zikirmatik uygulamasıdır. Tavsiye ederim.
7. İslam Tarihi v2: Asım Köksal'ın değerli eseridir.
8. İslami Bebek İsimleri v1: Allah hepimize hayırlı evlatlar versin inşallah.
9. İslami Bilgiler v2.0.1: Bu uygulamayı ekstra koydum. Diğer uygulamalar işinizi fazlsıyla görecektir. Hoşuma gitti diye paylaşmak istedim. Hayrını görün inşallah.
10. Elif Ba v1.0.8: * Program görselliğiyle ve tıkla öğren kolaylığıyla rahatça öğrenin ya da öğretin (Özellikle çocuklarımıza)

* Her türlü ses dosyası internet gerektirmez.
11. Ezan Vakti Pro v6.0.3: * İnternetteki en iyi ezan vakti uygulamasıdır.
12. Kur'an Öğreniyorum v0.9.5: * Başarılı bir kuran öğrenme uygulamasıdır. Bir kereliğine mahsus internetten verisini indirmek gerekiyor.
13.Dua ve Sureler v3.1: * Dua ve sure ezberlemek isteyenler için çok güzel bir uygulama. İçinde namaz hocası dahil yararlı bilgiler vardır. İnternet gerektirmez
14.Sorularla islamiyet v1.6: Programı kullanmak için bir kereliğine mahsus internetten veritabanını indirin. Fakanıza takılan sorulara inşallah cevap bulabilirsiniz
15. Rüya Tabirleri v2.2: *Rüyalarınızı Unutmadan yorumlatın.
16. Yasin-i Şerif v1: * Arapça metin, Türkçe okunuş, Türkçe meal, İnternet gerektirmeyen ses dosyası vardır. Allah kabul etsin
17. Evliyâlar Ansiklopedisi v21.19.2015: Çok geniş veritabanı olan bu uygulamada mübareklerin hayatını kısa bilgilerle bulabilirsiniz.
18. TAKVİM (Fazilet ve Semerkand) : Beğenerek kullandığım bu iki takvimi sizlere tavsiye ediyorum. Gerçekten ikisi de çok başarılı

*Alıntı ile olsa da başka sitede paylaşılması yasaktır. Maxicep üyelerine özeldir.

Aşağıdan beğene tıklamanız ya da yorumlarınız için şimdiden teşekkürler,güle güle kullanın.
Dini Uygulamalar GÖRSELLER VE LİNK
İNDİRME LİNKİ:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tepkiler: ucmaz, royal34, ziyaacat ve 48 diğerleri
    Konu Sahibi
Konu yenilendi,zipe Elif ba eklendi Ayat al Kursi güncellendi

diğer konular 3 hafta sonra yenilenecektir

Tepkiler: nunoglu
Allah razi olsun kardeşim ne ararsam var çok güzel paylaşim

Tepkiler: nunoglu ve curtaincall
    Konu Sahibi
Linkler silinmemesi için kısımlara ayrılıp siteye sabitlenmiştir.

duha01

Üye
Allah razi olsun..

Tepkiler: curtaincall

spiegel

Üye
Ben indirme linkini bulamadım bende mi bir sorun var arkadaşım?

spiegel

Üye
Teşekkür ederim evet galiba ona denk gelmişim şimdi linkler görünüyor Allah razı olsun

since72

Üye
Arkadaşım eline sağlık, Allah razı olsun gerçekten çok faydalı programlar.

Emegine saglik

Allah razi olsun kardesim

teşekkürler

duha01

Üye
Allah razi olsun

whitead