İphone'daki En Kaliteli Oyun Arşivi

nasıl indircez bunu safiradan açılmıyo lınk ıphone 3s te safıra bu yuklemeyı desteklemıyo dıyo ıphone 5 te de yuklenmıyo

eline saglikdream league soccerin linkini verebilirmisin kardesim

Tepkiler: Kayahan14
    Konu Sahibi
Kardeşim o oyun appstore da ücretsizKardeşim o oyun appstore da ücretsiz

szqn55

Üye
iphoneda yeniyim nasıl yüklüycez ?

Akhtoher

Üye
Arkadaşlar herkese selamlar ben yeni iphone kullanıcısıyım iphone 5 aldım 32 GB. Konuyu görünce sevindim oyunlar çok güzel most wanted ı nasıl yükleyebilim sırasıyla biri tarif edebilirmi şimdiden teşekkürler.

Fotaların Çoğu Uçmuş

Tepkiler: UpOneTR
teşekkürlerteşekkürler

Tepkiler: Kayahan14
Ben yardımcı olayım.
1: jailbreak mecburi (lazım yani)
2: jailbrak cihazı katiyen asla garanti dışı bırakmaz. Araştırın. kanıtlanmıştır.

bende ik duyduğumda şaşırmıştım. Ama cihazınızı kalkıp jailbrakli olarak garantiye götürmeyeceksiniz tabiki.

bende ik duyduğumda şaşırmıştım. Ama cihazınızı kalkıp jailbrakli olarak garantiye götürmeyeceksiniz tabiki.
Bu ipa dosyalarını bilgisayar ile ifunbox veya iTools yardımı ile yükleyebilirsiniz. Pc ye iTools veya ifunbox kurun ilk önce.

Bende jeal break yok derseniz o zaman iOS bölümünde jeal break konuları var sürümünüze uygun olan jeal break yapın.

Telefondan yüklemek için telefona jeal break yapmanız gerek. Bende jeal break var diyorsanız eğer o zaman ilk önce cydia Store'den ifile indermeniz gerek. Sonra puffin web browser indirin Apple Store yada 25pp den linklere tıklayın. Ve indirip ifile yardımı ile yükleyin. Bu kadar sorunuz varsa alıntı ile cevap verin.

zeo_1905

Üye
Bu oyunları nasıl kuracağız. Ben yeniyim bu telefonda
İfunbox ta hata alıyorum.jailbreak yok.

Konu Sahibi
25pp kullanabilirsin