Öneri Iphone 7 almayı düşünüyorum?

MtFyN

Üye
Daha once hic iphone kullanmadim. Ben bir samsung kullanicisiyim. Iphone tavsiye ederim.

Tepkiler: Kingmortall ve FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Daha once hic iphone kullanmadim. Ben bir samsung kullanicisiyim. Iphone tavsiye ederim.
Yani artık androidden de samsungtan da sıkıldım. Yenilik benim için iyi olur. Ayrıca edge modellerinin tasarımı güzel olduğu halde nedense iphone un tasarımları daha çok hoşuma gidiyor. Altın gibi telefon.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepkiler: n000k

sLeepLe

Üye
Fiyat farkı çok yokmuş aralarında burda devreye ne istediğiniz girer. Ekran sorun değil demiştiniz hala öyleyse 7 öneririm. Note 4ten 7ye geçen arkadaşım var çok memnun oda oyun oynayan birisi

Tepkiler: FK5896

n000k

Üye
Bende Sony Z3 ten geçtim ip7 ye çokta memnunum. Android in hafıza şişirmesinden bıktım. Yenilik istiyordum. İyiki de geçmişim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tepkiler: FK5896 ve sLeepLe

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat farkı çok yokmuş aralarında burda devreye ne istediğiniz girer. Ekran sorun değil demiştiniz hala öyleyse 7 öneririm. Note 4ten 7ye geçen arkadaşım var çok memnun oda oyun oynayan birisi
Peki pilinden memnun mu note 4 ten sonra iyi gelmiş mi benim için sorarsanız sevinirim
Bende Sony Z3 ten geçtim ip7 ye çokta memnunum. Android in hafıza şişirmesinden bıktım. Yenilik istiyordum. İyiki de geçmişim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Peki pilinden memnun musun? Kaç saat ekran süresi aldığını yazabilir misin?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sLeepLe

Üye
Pilinden memnun arkadaşım günü çıkarıyor sorun yaşamadı hiç

Tepkiler: FK5896

djdeycan

Üye
Arkadaşım bence Plus modellerinden birini al bataryaları daha büyük daha uzun süre kullanım olanağı var 1 aydır 256 lık iphone 7 plus kullanıyorum 6s plustan tek farkı home tuşu içinde koydukları taptic engine (bu velet çok güzel his veriyo agalar anlatılmaz yaşanır) birde bu çift kamera muhabetiyle çekebilceğin portre modundaki fotoğraflar instagram şenlendi yani onun dışında bi bokta yok cihazda paran varsa 7plus al yada okadar çıkamazsan 6splus alırsanda kafadan 3 sene daha götürür seni

Tepkiler: sLeepLe
@FK5896 Bende beğeniyorum ama anten çizgileri işi bozuyor. S7 daha premium hisstettiriyor bana. Zam yolda ona göre

Tepkiler: Kingmortall

kadikoy

Üye
'enayi değilsen,
akıllıysan,
araştırmacıysan,
meraklıysan,
tedbirliysen,
parçası ucuz ve programı en çok olan telefon modelinden al.' dedi emekli amcamız.bende tavsiyesine uydum.

herkez yorum yapmış bende yapayım bari note 5 telefonumu satıp gittim 6s aldım ancak 1 hafta dayanabildim 1 ekranı küçük 2 çok kapalı bi işletim sisemi adroideki gibi özgürce gezemiyosun kendi açımdan konuşuyorum 3310 dan farkı yoktu benim için dayanamadım yine samsunga androide geri döndüm s7 edge ile dünya varmıs dedim alacaksan da plus öneririm

Iphone 7 alacağına,
İnternetten Iphone 7 almak yerine parasıyla yapabileceğiniz seyler.. diye videolar var bakmanı öneririm
Yada acele etme 2017 yılındayız henüz yeni telefonlar hepsi çıkmadı. Bekle derim..

@Muhammed CR7 Çıkmadı ama çıkacak telefonların da fiyatı belli 3000 den aşağı zor telefon çıkar he çıkarsa da şuan ki telefonların fiyatı ucuzlar.

mugumrah

Üye
biraz daha bekle iphone 7s al....

Evet ama madem öyle bi telefon bakıyon bana sorarsan sabret derim. Ve alacaksan ozaman benim gibi, almışken 1 kere alcan tam alcan
Mesela 3g görüntülü konuşma samsung dışında çoğu telefonda yok. anca uygulamalar ile görüntülü ararsın. Ama samsung telefonların kendisinde var.
istersen s8 Note 4 veya illede Iphone diyosan Iphone 8 i bekle derim. Yinede sen bilirsin ben öneri yaptım sadece..

Galaxy S8'i bekleyin (Bombaa) gibi geliyor
s7 kullanıyorum bu arada androiddeki rahatlık iphonede yok bnce haa çok beğendiysen 7 plusu al

Tepkiler: Muhammed CR7 ve Kingmortall
çok telefon alıp satan biri olarak söylüyorum samsung sanki aya çıkarıyor içinde okadar özellik var deniliyor ya veya android özgür ya ios tan sanki matah bi durum yaratıyor full kapasite kim kullanıyor kalemi vs iphone hem sade çok basit kullanımı var elinizdekinin telefon olduğunu hatırlatıyor ama örneğin note 5 alınca bilgisayar görevi yükleniyor makinaya kötü demiyorum yanlış anlaşılma olmasın ama telefon olarak kullanıcaksanız iphone

djdeycan

Üye

Aynen katılıyorum 6-7 sene android kullandıktan sonra iphone a geçtim apple kapalı sistem abi diyen androidçilerin o telefona ulaşamadıkları ve daha iyi olduklarını bildikleri için dediklerini anladım çünkü ozamanlar benimde param yoktu ve son yıllarda ios sisteminin daha stabil olduğunu ve kullanışlılık olarak çok daha iyi olduğunu fark ettim bunu kimse inkar etmesin android artık cortlamaya başladı bilgisayar gibi donanım elemanlarıyla zar zor çalışıyor IOS yazılımında eskisine nazaran androidden daha çok telefona hakimsiniz ve 3.parti yazılım yüklemenize gerek kalmamakta ve telefonu açıp kapatınca ayarlar geri gelmemekte benim samimiyetime güvenin eyvallah android yeri bi farklı costum Rom olayı hatarla uğraşıp haftada bir makineyi çokertmekte güzeldi ama ios deneyimini yaşamadan konuşmayalım bence ezbere

Tepkiler: FK5896, Kingmortall, sLeepLe ve 1 kişi daha

djdeycan

Üye
Üstteki yazdığım yazıyı iptal edelim bugun baktım ve 4,400 e aldığım telefon 5.500 olmuş ülkeyi kapatıp gidelim şahin olur ev olur arsa olur herşey olur bu saatten sonra agalar telefon filan almayın gm5plus candır heyecandır boşverin bu paralar verilmez ya