Tavsiye Iphone 5 Mi Samsung Galaxy S4 Mü?

Konu Sahibi
konu uzadı valla aylardır var ama en azından fikir alış verişi yaptık. AYRICA BENİ ŞU IPHONE'NUN EN GÜZEL UYGULAMALARININ PARALI OLDUĞU KONUSUNDA UYARMADIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM! Yoksa s4 alabilirdim BELKİ.

Kerim.

Üye

O kadarinida sen arastiriver.git 25pp kullan

Türe

Üye

Jb , 25pp gibi çözümler varken bu lakırdı boşuna vesselam. Sonuçta biz tavsiye veriyoruz. İnciğini cıncığını biz değil sen araştıracaktın.

Joker.

Üye
Donanıma ne bakıyosunuz kardeşler sanki telefonun içini göreceksiniz
Telefon konusu zevk konusu , mesela ben dev gibi telefon sevmiyorum tamam belki kullanışlıdır ama sevmiyorum , benim arkadaşım büyük ekranlı telefon hastası :-)

ozakin70

Üye

Demi şöyle HTC One Max gibi bi telefonun olcak küçücük
Harbi o tel ne öyle ya s4 yaninda galaxy pocket gibi kaliyor

Joker.

Üye

Demi şöyle HTC One Max gibi bi telefonun olcak küçücük
Harbi o tel ne öyle ya s4 yaninda galaxy pocket gibi kaliyor
O fazla

- - - Eklendi - - -

S4 alırdı 2 hafta sonu bu mu android derdin eminim , evde android yüklü bir tablet ile iPhone 5 var tableti aldığım ilk gün çoşmuştum ana android kullanıyorum var be uvvv ne manyak şeyler var ama 3. gün bu mu yani bu mu android demeye başlayacaktım tema filan yükledim zaman öldürdüm 1 hafta sonra tek yaptığım ara sıra oyun oynamak veya facebook ta maxicepte gezinmekti , şimdi iPhone 5 sahibiyim ve bitmek bilmiyor ne yapsam nelerini keşfetsem diye örneğin ekran kilitli iken iki defa home tuşuna basınca müzik çalar devreye giriyo gibisinden Daha Jb dir pp25 dir hiç birini yapmadım sonbaharı bekliyorum artık iOS 7

Türe

Üye
Android'in yapabilecekleri ile iOS inki karsilastirilamaz ama yazilimsal acidan

Selam arkadaşlar bende Iphone 5 İle S4 arasında kalmıştım ama kararımı Iphone 5 ten yana kullanacağım sanırım.Önce ki sayfalarda arkadaşlar, S4 Iphone 5 donanımsal olarak ezer demişler ama bi cihazın o donanımı ne derecede verimli kullandığı önemli olandır bence Apple bütün ürünlerinde donanımsal olarak zayıf gözükür ama bir Apple bilgisayarı düşünün kısıtlı denebilecek donanımsal özellikler ile neler yapabiliyor. Iphonede de o şekilde o yüzden bence bu iki telefonu veya iki işletim sitemini karşılaştırırken donanımsal özelliklerinden çok o donanımı ne kadar verimli ve etkili kullandığına bakılmalı bence. Android o kadar donanımsal özelliğine rağmen stabil olarak çalışamıyorsa İos la Androidi karşılaştırak pekte mantıklı değil bence saygılarımla...

Tepkiler: enesrsln
    Konu Sahibi
25pp çalışmadı dedim hep :P android tablet alıcam muhahaaa

enesrsln

Üye
Çok haklısın kardeşim. Ama katılmadığım bir yer var. Android kullanırken donanımın iyiyse kasma,takılma vs. yaşamazsın fakat donanımın düşükse stabillik bekleyemezsin fakat İOS böyle değil. İOS iPhone 3GS'de dahi stabil çalışıyor. Şu aralar iPhone 4 İOS 7'de ufak kasmalar oluyor ama güncellemelerle bunu çözeceklerine inanıyorum. Ben telefon alırken (bu yaz aldım) iPhone 4S ile Optimus G arasında kalmıştım. iPhone 4S düşük donanımına rağmen Optimus G kadar stabil çalışıyor. Fakat ekranı küçük (3.5 inch) olduğu için Optimus G'yi tercih ettim.

Tepkiler: kedi006

Joker.

Üye
25pp çalışmadı dedim hep :P android tablet alıcam muhahaaa
bende çalışıyor 300 tl 200 tl tablet alıcaksan hiç alma hatta 25pp çalışmıyorsa (aynı telefonu kullanıyoruz ben çalışıyor )20 tl ver istediğin oyunları sayın al daha mantıklı

Konu Sahibi
Tablet alma bence muhahaaa alırsan 200 300 tl lik cin mali tabletlerden alma
Birkaç tablet arasında kaldım. Bazılarına göre boyut önemlidir.
bende çalışıyor 300 tl 200 tl tablet alıcaksan hiç alma hatta 25pp çalışmıyorsa (aynı telefonu kullanıyoruz ben çalışıyor )20 tl ver istediğin oyunları sayın al daha mantıklı
Babam vermiyor iştee

afyon 5

şimdi şöyle düşün bildiğim kadarıyla iphone 5 lerin üretimi bitti 5c üretiliyor yerine bu iOS güncelleme almaz yerine gelmez samsung güncellemede berbat bi android kullanıcısı olarak iPhone 5 derim

MaxipmaN

Üye
şimdi şöyle düşün bildiğim kadarıyla iphone 5 lerin üretimi bitti 5c üretiliyor yerine bu iOS güncelleme almaz yerine gelmez samsung güncellemede berbat bi android kullanıcısı olarak iPhone 5 derim
konu tarihine baktın mı kardeş mayısta aldık iphone 5i