Haber iOS 8 bugün sunulacak (Çıktı!)

sLeepLe

Üye
Banada mantıklı geldi sevmedim şimdi bak Yeni bir şey fark ettim güncellenen uygulamanın yanında sol altta mavi bir yuvarlak çıkıyor

ANIL

Admin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Tepkiler: 0MG90
Klavye ekranında bir mikrofon konulmuş ve bu mikrofon Türkçe konuşarak yazmanızı sağlıyor.

sLeepLe

Üye
bu alanda da düzenleme yapılmış bence güzel olmuş

Tepkiler: Pikkaccu ve B.A.R.O.N

sLeepLe

Üye
şuana kadar hiç buga rastlamadımHa tarayıcıda yavaşlama var gibi geldi belki benim internetimden olabilir o. Wifi üzerinden bağlanıyorum pc de internet normal ama safaride yavaş

3G kapatılmıyor. LTE kapatılıyor. Ülkemizde henüz LTE yok sanırım. Şarj her halükarda çok gidecek ya da 3G için bir düzenleme yapmışlardır.Konum servisleri sürekli açık gözüküyor. Bir şey açık olmasa bile.

3G'nin kapatılmaması nasıl oluyor ki? Bu çok kötü gerçekten. Yani zaten şarj sorunu yaşıyoruz 3G sürekli açık kalırsa iyice sömürecek şarjı. Bir de Safari nasıl acaba? Yani yeterince verimli mi?

sLeepLe

Üye
Sanki bana safari biraz Hatalı gibi geldi arada sırada saçmalıyo Hücresel dolaşıma girince etkinleştir var etkinleştirince sadece lte etkinleştir var 3G kapama açma yok Safari hız konusunda sıkıntı yok hızlı yine sadece bazen saçmayalayabiliyorKonum servisleri bende sürekli açık değil

sLeepLe

Üye
Hücresel veriyi kapattığımızda arkadaşlar 3Gde kapanıyor. Bence adamlar LTE kullandığı için 3G onlara 2G gibi geliyo o yüzden 3G sürekli açık LTE kapanıp açılabilir yapmışlar

Tepkiler: Serhan

Konum servislerinin ekran görüntüsünü atar mısın bana ?

istediğimde kapatabiliyorum işte sürekli açık değil
Öyle kapatılıyor tabi de. Bende sürekli bir şey kullanıyor. Dün Bbm kapattım geçti. Bugün başka bir şey kullanmaya başladı şimdi. Konum servislerini kapamak istemiyorum ama sürekli tepede o GPS işareti sinir etmeye başladı.

iPhone 4s in yavaşlamasını beklerken aksine telefon hızlandı canavar gibi şuan APPLE

sLeepLe

Üye
bende o işaret sürekli durmuyo işte face twitter falan onlara girince bi geliyo sonra gidiyo