Honda Cıvıc Type-R

Quattro

Üye
    Konu Sahibi
Honda Cıvıc Type-R

Eveett.Yorumlarınızı alalım.
Nede olsa Rockford un arabası
Kalite. ;

Supeeerrrrrr. Tek kelimeyle super. Ama bi tek eksigi var. teyp standart diil opsiyonel!!! Bole sacmalik gormemistim daha once. Ama deger her seye deger. Sonucta bir honda hemi de type r bi honda ....

MiCoX

Üye
benceDE çok güzel araç ama pahalıdır

keano

Üye
ciktiinda burda £20,000 di.hatta mat hocamin kocasi almisti...arada bi okula geliyodu araba..iste bunlara supercharger takmak cok makbul...

benım arabam okcunun type-r ama orjınalıde guzel ıyı bı coılower kıtle +magnex eksoz ve momo kule gergısıyle cok guzel yerde surunen bı nınja halıne gelıyo tabııı muzıok sıstemıde sart))

£18000 bizde cok temiz durumda ve de japonyadan modifiyeli geliyor cogunlukla

type-r alan arkadaslarımız modıfıye etmek ıstıyorlarsa ozellıkle otomobılın garantısını bozmayacak sekılde hondanın anlasmalı MUGEN fırmasından modıfıye etsın ıstanbul mutluhan honda dunyada 5 tane bulunan MUGEN dıstırıbutorunden bırı bıraz pahalıdır ama hondanın en ıyı modıfıye sırketıdır mutlaka almalısınız!!!

Quattro

Üye
    Konu Sahibi
Rockford un arabası derken avatarındaki resimden dolayı söledim. ;
Ama inşallah ilerde bi tane alırsın ne diyim dehşet dehşet.....

ınsallah quattro ıkıncı el bı tane ayarlarız ayıpsınsanada werırız!!!dolasırız hepbırlıkte

Quattro

Üye
    Konu Sahibi
Kıbrıs'a kaçarız doukanı alırız. Kıbrısta şekil yaparız offf offff

walla gıderız ha ama orada trafık tersten akıyo olsun acarım muzugı cıstapcıstap dolasırız!!!!

Gokhan43

Üye
Bu arabanın siyahını hergün görüyorum evin önünde.İçim gidiyor..

Quattro

Üye
    Konu Sahibi
Ahhh Ahhh ulen Rockford gösteririm ben sana .girdin kanıma şimdi simdi pedere sölim satalım yazlığı aldırayım bi tane Type-R. Nedense araba her bakışımda daha güzzel görünmeye başladı gözüme?

eee avatarımıza bosuna kymadık heralde ıyı araba en basta sevmıyordum ama sonradan kullanınca delısı oldum

Quattro

Üye
    Konu Sahibi
Walla pederi zorlayım bakayım. fotoları falan göstereyim Ballandıra ballandıra anlatayım.Walla bi alırsak yaşadık warya. Bi set içine bide dışa hafif modifiye çaktıkmı iş tamadır. :artı:

Gokhan43

Üye
Böyle arabam olsun 1 Milyar borcum olsun misali.. :P

tabı ya bu arabayla ortalıgın altını ustune getırırım ama ben daha cok ıkıncı el ımprezza turbo ıstıyorum daha guzel tıp ve motor acısından

Originally posted by Quattro@Jun 5 2005, 12:29 AM
Kıbrıs'a kaçarız doukanı alırız. Kıbrısta şekil yaparız offf offff
[post=73662]Quoted post[/post]​

Herzaman beklerim. Ama ben o dimtiscistikitk muzikleri sevmiyorum. Metalciyim ben agir adam