Hiç bi yerde yok Teli Sallayın el feneri yansın (sensör kapalıyken bile çalışıyo) süper bişey :))

Konu Sahibi
Hiç bi yerde yok Teli Sallayın el feneri yansın (sensör kapalıyken bile çalışıyo) süper bişey :))
Hiç bi yerde yok araştırdım bende bi italyan sitesinden buldum sizlerle paylaşim dedim.Shakelight V1.10.sis yazan dosyayı yükleyin açın ve telefonu sallayın el feneri yansın . Programın en güzel yanıda sensör kapalı bile olsa program çalışıyor salladığınızda el feneri yanıyo çok ilginç... Bizzat X6' da denendi..

Eğer Qt yok gibi bi uyarı gelirse .rar'ın içinde bulunan diğer qt dosyalrını yükleyin.Yüklerken sıralama:1.NOKİA QT2.Qt Webkit3.Qt mobility sırasına göre yükleyin.. Güle güle kullanın.. )
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-sistem-araclari/qt-ve-qt-mobility-sorunsuz-562490.htmlsadece programı isteyenler buyrun :

Tepkiler: mashadow61, allemgullem, MEHMET ÇİFTÇİ ve 6 diğerleri

Samsunspor

Emekli Yönetici
Shakelight V1.10

TeşekkürLer ..

Tepkiler: biricigim26

omerynd

Üye
keşke qt olmadan da paketleseydin ayrıca. 18 mb telden zor oluyor. Qt zaten yüklü sistemde

Konu Sahibi
evet biliyorum ama qt yok dicek bazılarında sona qt yok diyo o ne diye bi sürü yazan olur o yüzden tekrar onu bulmaya indirmeye fln uğraşmasınlar diye ikisinide koydum

Tepkiler: asigsasi

Myömer

Üye
Teşekkürler Çok Süper Proğram

Konu Sahibi
rica ederim güle güle kullan

asigsasi

Üye
sadece programı versen bi link koysan

sadece programı koyar mısın.

Konu Sahibi
sadece programı isteyen arkadaşlar linkini koydum ayrıca telden indirenler için kolaylık olsun diye .rar içinde değil direk sis olrak koydum hayırlı olsun güle güle kullanın

Tepkiler: asigsasi ve omerynd

tuncay89

Üye
hic bir yerde yok deme kardes cok yerde var o programs rus sitelerinde var HA

Konu Sahibi
Sen Türk sitelerinde buldunmu arkadaşım o programı bul ondan sona gel konuş burda ben hiç bi Türk sitesinde bulamadım bide sen ara bakalım bulamazsan yok demekki

----------Eklendi @ 00:40:07 ---------- Yazıldı @ 00:39:29 ----------

Aynı değil kardeşim alttaki linkte sadece program var üstteki linkde qt bileşenleriyle beraber var

asigsasi

Üye
teşekkür ederim çalışıyor

teşekürler güzel bi program

acati

Üye
nerede bu "Eğer Qt yok gibi bi uyarı gelirse .rar'ın içinde bulunan diğer qt dosyalrını yükleyin."

RAR dosyası????

Konu Sahibi
qt linki koydum sanırım diğer link bozulmuştu