Hayko Cepkin Küçüklüğü

mihman

Üye
    Konu Sahibi
Hayko Cepkin Küçüklüğü

Tepkiler: burak9400, Dawn ve Lion's Claw

Catty

Emekli Yönetici
Bu insana anti-sempatim vardı...Ama kayboldu

DiaBLoS

Moderator
Tipe bak ya.Son derece nefret ettiğim sanatçılardan biridir.

teomaxi

Üye
küçükken harbi tipsizmiş ya ama adamın tipi iii simdi cok güzel sesi var hayranıyım

Ben de Hiç Sevmezdim Ama Beyaz Show'da İzledikten Sonra Sesi Hoşuma Gitti..

Lion's Claw

Küçüklüğü ile şimdi arasında pek fark yok.

erfc20

Üye
hiç sevmem bu adamı

Nedved

Emekli Yönetici
Bende kendisini sevmiyorum ama tipi hakkında yorum yapmak bence yanlış...Sonuçta O'nu da Yaratan aynı...

DiaBLoS

Moderator
Kardeş , eyvallah zaten onu kimse inkar etmiyor , edecek bir kişi dahi de olamaz.

Saçların şeklinide , tarama dizayn nıda Yüce yarrabimiz yapmıyor ki..Tipe bak derken kasıt Saç şekli dir..BENCE.

Saygılar.

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Şahsen birkere bile dinlemiş değilim kendisini... Zaten tipten kaybediyor...

Kaptan

Üye
onun sağ qözündeqi sorun sanırsam şuydu : doğuştan oLup göz kapağındaqi kasLarın çaLışmaması. zaten sağ qözüde pek qörmüyordu biLdiqim qadarı doqrumu yanLışmı biLemiyoRm.

adamın küçüklüğünde de şaşı gibi

yaptığı işi anlatmak istediklerini dışa yansıtan gayet güzel bi görüntü tabi ANLYANA!!!!

haltie

Üye
hayko süpersin çokta iyi bir kartaldır süpersin hayko

aLone

Üye
adamın kendi tarzı var ve şuanki dandik popçu sanatçıyım diye geçinenlere bin basar her türlü ses güzelliğide var çok güzelde piyano çalıyo daha başka şey çalıyo mu bilmiyorum ama tipine bakıp yorum yapmayalım lüften !

yalnız bu resimlerin bazıları montaj o bebeklik dönemi olan montaj çünkü hayko göz kapağını bir amilyat ile öyle yaptı ki onu küçükken yapmadı..