Hangi telefonu alsam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Hangi telefonu alsam?
şu sıralar bi telefonalmayı düşünüyorum ama hangi telefonu+ alacağıma bi türlü karar veremiyorum.

Kafamda şu telefonlar war ;
Nokia n95 8gb
Samsung SGH-G800

alıcağım telefonda
1- Kamera güçlü olucak
2-wireless lan destekli olacak
Başlıca özellikler bunlar bu özelliklerde hangi telefonlar var?

schumici

Üye
dostum n95 8gb al kesinlikle. çünkü g800de wi-fi yok ve dahili hafızası sadece 140mb. ikiside 5mp kameraya sahip. ama n95 8gb ta hem wi-fi var hemde adı üstünde hafızası 8 gb

bence nokia

Konu Sahibi
Hakılsın benimde aklımdan çıkmıyor n95 8gb şuanki piyasa değeri nedir ben araştırıyorum çok farklı fiyatlar war en uygun fiyata nerden bulabilirim?

son bi doru telefonu nasıl sigortalatabilirim?

schumici

Üye
telefonun fiyatı ortalama 850-950 arası şu an. valla internette sipariş edersen cepkask tarzı olayları yapıyolar. ama bilindik sitelerden (hepsiburada.com mesela) alışverişini yap mutlaka. çarşıda alacaksanda kvk bayinde alırsan o tarz bi sigortalama işlemi yapıyolar isteğe göre sanırım

Konu Sahibi
hepsiburada.com da cihazın indirimli fiyatı 1.092,76 YTL (KDV Dahil)

schumici

Üye
ya başka yerlerde var tabi iyice araştırmak lazım. ben biraz önce bi sitede gördüm indirimli fiyatı 860 tı. ama ben olsam o siteye güvenmezdim. o yüzden sen bi çarşıyı dolaş bence

Konu Sahibi
haklısın en iyisi çıkıp telefoncuları gezmek her siteye güvenmiyeceksin öytle sonuçta 1,000 ytl para gönderiyosun

--------------- Ekleme ---------------

n95 8gb larda batarya sorunu varmış çok az gidiyomuş bataryası o sorunun bi çözümü warmı?

jöly

Üye
bence Nokiadan şaşma...

eQooo

Üye
nokia dostum...

bence de k 800 ü al hen sony ericson ve hemde n 95 e göre daha sağlam (sony)

schumici

Üye
valla o sorunu ilk defa duydum. ama normal bi kullanımla 2 günden az gideceğini ben şahsen tahmin etmiyorum. sen bence şaşma n95 8gb tan

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu konuları hortlatan doğandoğanay uzaklaştırıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...