H815TR ve tüm H815 G4 ler için G5 Romu Kurma (Root gerektirmez)

maybek

Üye
Bende pek kasma yalnız telefona epey navigasyon, oyun vs program yükledim bazen ram sıkışması nedeniyle agirlasiyor temizlik yapınca veya telefonu tamamen kapatıp açınca düzeliyor. Bunun harici pek bir şey yapmıyorum. Geliştirici seçeneklerine pek girmiyorum bu aralar çünkü telefonumun ana kartı değiştiği için telefona pek müdahale edemiyorum.

theekizo

Üye

Anakart benim de degisti hocam daha onceden ben de de surekli olmuyor ama arada bi ufak tefek takilmalar oluyo sinir bozucu bide sanirim radyo hic acilmiyor degil mi bende durduruldu hatasi veriyor

maybek

Üye
Benim radyoda bir sıkıntı yok. Açılıyor lakin ben kullanmıyorum. Radyo ile ilgili ayarlar/uygulamalar/fm radyo'ya gir. Depolama da ön bellek, veri vs sil. Tekrar ayarlar/telefon hakkında/güncelleme' ye gir. En radyo ile ilgili güncellemeleri yükle. Bir sıkıntı kalmaz bence. Olmazsa tekrardan telefonu kur öyle yap

theekizo

Üye

Kulaklik takiliyken denediniz mi hocam siz bu arada sizin tel h815tr cihaziydi dimi

maybek

Üye
Ben kullanıyorum bir sıkıntı yok. Telefonum da h815

theekizo

Üye
Turkiye cihazi degilse zaten calisir

fedai_58

Üye
xda daki kaynak konuda yeni sürüm var direk onu yüklesem sorun olurmu

AIS

Üye
H818P de çalışıyor mu?

fedai_58

Üye
Kaynak konudaki son sürüm hata veriyor uyumsuz diyor h 815 tr cihazım

# işaretinin yanında “id” işleminde failed veriyor bir tür yapamadım. yardımcı olur musun?

asugumi

Üye
kdz nasıl flashlanıyo hocam

zaxdxd55

Üye
640 yerine 540 dpi olan dosyayı system.img olarak kaydedip atarsak bir şey değişirmi dpi ekran boyutuyla alakalı ve bende baya küçük kullanıyorum da yani yazılımsal bir sorun vs çıkarmı

maybek

Üye
Ben de bir sorun çıkmadı. Sadece alttaki düğmeler ( home tuşu, geri tuşu vs) küçülüyor. Bence böylesi daha güzel

zaxdxd55

Üye
Send_Command.exe \\.\COM5 kodunu yazdıktan sonra bir takım kırmızı yazılar geliyor yanlış bir şey mi var acaba yardımcı olabilecek
varmı

zaxdxd55

Üye
xda daki son sürüm .tot onu system.img olarak kurduğumuzda bir sorun çıkar mı