Gülşen MTV de listelerde......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gülşen MTV de listelerde......
RTÜK yasakladı MTV listeye aldı

Sezen Aksu'nun 'Sarışınım' şarkısını yeniden yorumlayan Gülşen; şarkının seksi klibi RTÜK tarafından yasaklanınca hayal kırıklığı yaşamıştı.

Gülşen tam yeni klip çekmeyi düşünürken; MTV klibi yayınlamaya başladı. Üstelik 'Sarışınım' kanalın listesine dokuzuncu sıradan girdi.

muraoyak

Üye
MTV ye göre gülşenin klibi diğer MTV de verilen videolara göre gene az hele 50 centin videoları

madem yasak neden hala koyuluyor ki ???

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nasıl koyuluyor??

Sarışınım klibi artık türk kanallarında çıkmıyor..

Türkiyenin sorunu sanki mesela 50 centin pimp sarkısnıın klibi nasıldı :

yani tabi görmüşler güzel klibi nie 9 olmasın yakında 1 de olur...

puraq

Üye
burdanda anlıyoruzki mtv ye girmek için orayı burayı açıp bi güzel göstermek lazımmış :PP

Gokhan43

Üye
Emre Altuğu'un Sıcak şarkısı da MTV'ye girmişti.

Ama o TR'de yasaklanmamıştı.

yaa ona bakarsanız emrahın ''belliki tırlamısım'' klibide mtv de cıkmıstı.bu kliplerin cıktıı programın adı ''world chart'' yani dünya listelerini gösteriyor.görende britneyi beyonceyi gecip 9. oldu sancak :b

Ne mutlu bize!

artık bizimde MTV de çıkan bir ........ var.

Kişilere hakaret etmek ve uygunsuz sözler kullanmakyasaktır...

O beyinsiz insan(cık) daha fazla para alabilmek için dinde yasak olan işler yapıyor orasını burasını açıyor ve bizde onun bizi avrupada temsil etmesine seviniyoruz..

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE..

bence o kullandığın kelime o kişiye uygunda olsa burada söylenmemeli.. söylediklerinde haklıda olsan küfürlü konuşmayalım lütfen..

Küfür değil sadece kötü bir meslek

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşım bu klibin yasaklanması bana göre tamamen geri kafalılıktır..

AB AB diyoruz ab'de ne klipler var biz hala gülşenin klibini yasaklatmaya çalışıyoruz yazık.. :eksi:

Originally posted by    @Sep 29 2005, 08:35 PM
Küfür değil sadece kötü bir meslek
[post=180891]Quoted post[/post]​
neyse öyle diyosanız öyle olsun..benim için sorun yok..ama gülşeni siteye yarın üye yapcam D ozman görüşürsünüz.. D

hersey AB degil
degerlerimizi ve daha onemlisi dinimizi unutmayalim

Caine

Üye
yerel tvlerde gösterimine devam ediliyor D

Din'le AB'nin ne alakası var ki

Ahlak Dışı Cinsellik bence yatak odasından Dışarı çıkmamalı... Kavimlerin helakı, Kadınların kötü yollara düşmesi & düşürülmesi, fuhuşun parklaraa kadar düşmesi , Kadını Cinsel objeden başka bir halt olmadığı düşüncesi bunlar Sizce nerden çıktı ? AB Dediğiniz Çağdaş ülkelerde babası olmayan ve ya Düşürülen çocukların sayısız olması ? bunlarmı çağdaşlık ?Fransa bile Durumu anladı

düşükbel pantolona izin vermiyor. fransa gerimi kaldı şimdi?

bu geri kafalılıksa ben Son'dan 1.ciyim O zaman

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hersey AB degil
degerlerimizi ve daha onemlisi dinimizi unutmayalim
[post=181115]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Katılmıyorum orada çıplak bir öğe gözüküyor muydu?

Hayır.. Cinsel organ, göğüsleri vs gözükmüyordu... Bacaklarının vs gözükmesini diyecek olursanız yuh artık derim siz hiç tv seyretmiyorsunuz demektir bana gçre..

magazin programlarında da mankenlerin .... başı görünüyo onlar niye yasaklanmıyo o zaman. dimi ama

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İşte bende bunu diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...