Gpsp oyun emulatörü+qt+tekken,rayman,pokemon!!!kesinlikle çalişiyor!!!

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
kardeşim rayman oyununu açıom kapanıo diğer oyunlar çalışıyor

Konu Sahibi
Kardeşim rayman bende sorunsuz çalışmıştı ama sende neden çalşmadı bilemiyorum

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
tel 5800 oyuna başlarken oyundan atıo ram blowla ramı temizledim felan ama yine öyle bide clasic nes serilerinde atıo

Konu Sahibi
Kardeş rayman bilemiyecemAma bu emulatör nes oyunlarını çalıştırmaz.GBA yı çalıştırır

Konu Sahibi
Arkadaşlar ben geçen tele format attim.bugün rayman i denedim oyundan atti.formattan önce böle bi problem yoktu.sizden özür diliyorum gerçekten rayman de hata var.

cem_he

Üye
Kardsm ındrdm oyunu ama o ilk ddgn dosya varya QT DIYE O YUKLN MIYO BOZUK DIYO

kardeşim 2 kez indirdim qt rar da hata var "5800\Gpsp\QT 4.7.3+Repacked+By+M.Hegazy.z01" cilt i gerekli uyarısı geliyor rar çıkarılamıyor çözümün nedir ?

kardeşim 2 kez indirdim qt rar da hata var "5800\Gpsp\QT 4.7.3+Repacked+By+M.Hegazy.z01" cilt i gerekli uyarısı geliyor rar çıkarılamıyor çözümün nedir ?

Aynen sorun var

- - - Eklendi - - -

QT başka yerden yükledim fakat bu sefer oyunları, biosu göstermeme rağmen açmıyor. Tam açılacakken atıyor hepsi.
ramblow ile de rami temizledim 58,00 mb boş

Konu Sahibi
Arkadaşlar özür dilerim.Ben artık emulatör kullanmiyorum.Îlgilenemeyecegimden dolayi konumun kapatilmasini talep ediyorum

Atacan-

Üye
Şikayet et butonuyla yöneticiye bildirmelisin..
Ki kapatmana görek yok..Faydalı bir konu bende çok kullandım bu emülatörü.

ANIL

Admin
Arkadaşlar özür dilerim.Ben artık emulatör kullanmiyorum.Îlgilenemeyecegimden dolayi konumun kapatilmasini talep ediyorum

Paylaşımın için teşekkürler. Konunun açık kalmasında bir sakınca görmedim. Sen ilgilenmesen bile ilgili arkadaşlar olabilir

- - - Eklendi - - -

Tam olarak ne işe yarar bu?

teşekkürler

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

rerer

Üye
bana bı yardım eden yok ya