GO Launcher EX / HD - Hepsi Bir Arada Paket v3.31 (300+ Tema-Locker-Widget-Sense Mod)*Mart 2013*

alyuz41

Üye
Verdiğin linkler hep saçma sapan. Reklam ve " iLividSetup " tan başka birşey indirilmiyor. Peh.

Selam konu icin Teşekkürler fakat bi önerim olacak. Konu okadar dağınık ki neyi indirecegim hangi linki takip edecegim son sürümü hangisi, nerden indirmeye başlayacağım okadar çok link var ki.

Note 2 kullanıyorum, bu konuya defalarca girdim ki launcheri yukleyeyim diye. Her defasında neyi indirecegimi neyi kuracağımı anlamadığım icin çıkıyorum.

Haksızmiyim sizce.

Link olmuyor çok yavaş birisi linki çevirip atsa 2 günde 1 cok iyi olur attığın linkler indirmiyor

meto34

Üye
NS_85 senin yaptığın uğraşın yanında bizim uğraşımız hiç bir şey değil eline emeğine sağlık

Teşekkürler dostum çok iyi paylaşım.

baskan nod 32 wupload dan virüs uyarısı yaptıgı için ex sense paketini indiiremedim bilgin olsunyinede emegine saglık tesekkürler benimki bilgi amaclı sadece

ersoylar

Üye
linkler ölü konuyu tekrar ele alabilir misiniz ricaetsek emek için teşekkür ederim...
BY_SiRAÇ

letitibit teme linkleri ni deposit files olsa iyi olur

waryanli

Üye
İyi bir paylaşım olmuş emeği geçenlere teşekkür ediyorum....

raynlife

Üye
adam uğraşmış yapmış bize sadece eline sağlık demek kalmış

Reşwan

Emekli Yönetici
Linkler kırık olduğundan konu

cnr.cnr

Üye
Linkler kırık indiremiyorum tema paketlerini yenilerseniz sevinirim bide aqua blue go launcher ex theme olsa fena olmazdi hani