Global Race Raging Thunder ve Asphalt 4 HD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nub

Üye
    Konu Sahibi
Global Race Raging Thunder ve Asphalt 4 HD
C5-03 telefonum var.

Asphalt 4 HD Elite Racing 2 yüklü , oyun ekrana dokunarak oynanıyor ama benim aradıgım telefonu saga sola cevirerek oynanan oyunlardan (5800'daki gibi)

Global Race Raging Thunder telefonumda yüklü ayrıca GameAPI uygulamasıda telefonumda mevcut fakat oyun acılmıyor , tıklıyorum ama acılmıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum....

M. tAHA

Üye
global race i aç ana menüde options a tıkla sonra ekrana gelen menünün en altına gel steering yazar ona tıkla "gryo sensor" yap ttamam dır

nub

Üye
    Konu Sahibi
kardesım oyunu hiç açamıyorum,tıklıyorum açılmıyor

Telefonu hackle ondan sonra telefonda çalışan sensörlüsünün linkini verelim

nub

Üye
    Konu Sahibi
Hacksiz cozumu yok mu ? Bide asphalt ekrana dokunarak oynanıyor cozumu yokmu bunun ?

nub

Üye
    Konu Sahibi
asphalt gameloft yazısı cıkıyor acılısta,bosalttm gelen kutusunu

nub

Üye
    Konu Sahibi
yalnız dosya .sis uzantılı .

bak bu bendeki oyun ben upload ettim bunu kur hotfile.com/dl/119246377/f1dd399/Asphalt_4.rar.html

nub

Üye
    Konu Sahibi
Şımdi sende bu ekranı sağa sola çevirerek mi oynanıyor ?

nub

Üye
    Konu Sahibi
Bende ekrana dokunarak oynanıyor . hic bi ek uygulamam yok sensor ıcın fakat d.jump u sensorlu oynuyor.Uygulama eksıklıgı mı var acaba sensor plugin diye bisey varmıs heralde . Bende yyok.

Tele bi format at o zaman sifirlansin bakalım bide verilerini yedekle

nub

Üye
    Konu Sahibi
Tele formatlayınca aynı oyun bu sefer degısık acılır oldu ve artık asphalt 4 ü sensörlü oynayabiliyorum biraz kasıyor ama neyse gösterdiğin ilgi için ayrıca teşekkür ederim. Yalnız 2 sorum daha var

Şimdi telefonu güncelleyince uygulamaya bise olur mu ? ve de

Forumda aradım ama bulamadım signed Global Race varsa bana linkini atabilirmisin ?

teli güncelleyince bi şey olmaz. Global race signed var ama c5-03 te çalışmıyor imzasız bizim telefona göre yapılan var onu yüklemek için hacklemen gerekiyor veya sertifika

nub

Üye
    Konu Sahibi
Hele bi yazılı haftası bitsin Hafta sonu ılk ısım telı hacklemek olcak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...