Glass go Launcher Ex Theme

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Glass go Launcher Ex Theme
ücretli go launcher ex temasıdır. markette olmadığı için link veremiyorum.

Theme features
- more than 1070 of pre-fabricated theme only icons
- connected with more than 1730 of app activates
- more than 1030 of automatically change icons
- 19 kinds of wallpaper
- 3 kinds of dock image
- 12 kinds of app drawer wallpaper

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Tepkiler: sevinc KARACA ve Bahadir_fb
Symbian için toogle olur bunlardan güzelmiş alayım

Tepkiler: najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
sen symbianlada mı uğraşıyon ? yok yok bakıyom aynen güzel olur.

Tepkiler: Bahadir_fb

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Yok symbiana hic konu acmadim
Benim eski hesap yaren_dede onu kapattim ayin üyesi yapmiyorlar diye, benim eski hesaba kıl oluyordu modlar
sen yaren dede min bizim bildiğimiz yaren dede yahu niye söylemiyon benim diye sanki tanımıyoz birbirimizi e burda kendini ele vermişsin bunada olmasınlar sırf ayın üyesi olmak içinmi değiştirdin ismi alem adamsın yaa

Yok geri donmicektim sonra doneyim dedim
Zaten konu acmisti isa geri dondugumu bilinsib diye

Ayin üyesi konuma baksana bir tane mod tebrik etmis gerisi hic ugramamis bile konuya zaten ayin birinden sonra aktifligimi dusurecem son konularimi aciyorum

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
boşveeer ayın üyesi olsan nolacak birileri tebrik etse nolacak. Sonuç ? zaten bu forumda hep söylüyorum android bölümü resmen ölü. belli bikaç kişi paylaşım yapıyo geri kalan sömürüyo dosdoğru teşekkürlerini dile getiren bile olmuyo symbian ı biliyosun nasıldık peki burda nasılız. Yanlış anlamasınlarda bu androidciler nankör biraz symbian da yine emeğinin karşılığında bol bol teşekkürler alıyodun yorum çok oluyodu buda kendini iyi hissettiriyodu o kadar temadır bilmemne paylaştın kaç kişi teşekkürlerini dile getirmiş. bi teşekkürler yazması bile zor geliyo bizim millete bence gerçekten android bölümü hiç iyi deil forumda yani kullanıcıları açısından forum açısından deil ciddi anlamda yardımlaşma sorunu var android te bikaç yardım konusu açmıştım bi tane cvp çıkmamıştı artık yardım istemiyom zaten nasılsa kimse ses çıkarmıyo kendi başımın çaresini bakmaya çalışıyom

Doğruya doğru android bölümü ölü yatırım
Konuya bakıyorum 500 kisi download yapmış ne tşk ne beğeni…
Zaten yazilim desteğe konu ac; ya cevap gelmez yada bi ergen çıkıp telefonu sıfırla yazar

Birde profilimden 400 konuyu eksiltmisler, ozana söylüyorum oda bana normal birşey diyor 400 daha açıp telefi edersin

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ya iyi bi öğrenmişler hemen format yargısız infaz :-D sen takmışın baya bu 400 e :-) doğru söylemiş 400 deilde bi 800 konu açtınmı arayı kapatırsın :-D

Aynen ya iyi bi öğrenmişler hemen format yargısız infaz :-D sen takmışın baya bu 400 e :-) doğru söylemiş 400 deilde bi 800 konu açtınmı arayı kapatırsın :-D
Bu hesabida kapatırım olmazsa yeni hesap acip sessiz sedasız android bölümünü sömürürüm… diyecegimde zaten ben olmasam kimsenin düzgün konu actigi yok anca uygulama paylassinlar
Zaten uygulamada her yerde var blackmarket yükle bak keyfine

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
aynen bende black kullanıyom artı 3-5 site var günlük takip ediyom yenilikleri artık bende sömürgecilerdenim zaten

aynen bende black kullanıyom artı 3-5 site var günlük takip ediyom yenilikleri artık bende sömürgecilerdenim zaten
Konu gosterimlerine baktimda konulara bakanda yok 40-50 arasi, boşa konu açmaya gerek yok 50 kisi icinde igrasilmaz yani.
bu işi modlara birakayim en iyisi bari adamlar karsiligini aliyor biz bedavaya 50 kişilik kitleye hizmet veriyoruz

Blackmarket forever