Gameboy [gpsp]emulator+qt+bios+Pokemon link yeni

Konu Sahibi
Gameboy [gpsp]emulator+qt+bios+Pokemon link yeni
Bütün dosyalar yetenek123 tarafından upload edilmiştir. Hepsi sorunsuz şekilde çalışıyodur. Telefonunuz kesinlikle hackli olmalıdır !!! 5800 ' da denendi .

Yükleme :
- Qt.sis kurun. Qt ile birlikte birçok dosya yüklenecektir ve yükleme uzun sürebilir
- Hemen ardından gpsp ( Gameboy Emulator ) yükleyin. Yüklendikten sonra açın ve ilk olarak load kısmına tıklayıp " Set Bios " kısmına indirdiğiniz Emulator klasörü içerisindeki " gba_bios.bin " dosyasını gösterin . Hemen ardından Control girip tuşarı kendinize göre ayarlayın . Tavsiyemdir tuşları ayarlarken : Ses açma , ses kısma , kırmızı , yeşil ve orta tuşunu kullanın . A ve B tuşunu kırmızı ve yeşil tuş yapın ( telefonunuzdaki arama cevaplama ve arama kapatma tuşu ) . Start tuşunuda Menü tuşu yapın.

-Kontrol ayarları bittikten sonra Load kısmına tekrar girip Oyunu seçin. Oyunun uzantısı ' zip ' yada ' gba ' olmalıdır !!!
İyi oyunlar

Daha fazla oyun için arkadaşımızın konusuna göz atalım :

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...oy-advance-oyunlari-3-601827.html#post4481687

Yunus Emre Büyükyıldız
yetenek123 maxicep.
Bir teşekkür yada dua etmeniz yeterlidir iyi eğlenceler

Dosyaların Linki :

Tepkiler: xxmen41, İSTİHBARATÇI, arcey_2743 ve 3 diğerleri

Tuba

Üye
Teşekkürler....

Tepkiler: iiisssfff

Roxx

Üye
ben emulator ü yükledim de heryeri mavi gösteriyo

bende sertifika hatası veriyor yardım ederseniz sevinirim

her şeyi sorunsuz yaptım yükledim pokemon a giriyorum açılıyorda daha sonra mavi ekranda button will be variousi.... Gibi birşey yazıyor yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba ?

yolcu_37

Üye
ben bunu yükledim ilk gün gayet iyi çalıştı lakin daha sonra yazıları değişti ingilizceydi ama şimdi çok farklı saçma yazılar yazıyo mesela files yerine "lldr/fd" gibi yazılar yazıyo sildim geri yükledim hala yanı nasıl düzeltebiliriz

yolcu_37

Üye
konuyla ilgilenen biri yok mu

Ya konu açynz.Sonra brkp gdynz.Link kırık.Madem konu açynz arkasnda durun link krldğnda yenileyin!

Tuba

Üye
Konu sahibi link yenilemek isterse yönetim ile irtibata geçsin link kırık olduğu için konu

41mya

Üye
tel den yuklemeye calısyım qt.sıs de dosya bozuk dedıı. bılgısayarla denıycem.

Ben herşeyi kurdum continue deyince oyun kapanıyor?