Galaxy w cm9 stabiliteyi en üst seviyeye çıkarmak(nighty konu) :D

nsaktn

Üye
Şu konuyu güncelleseniz de lazerdroidden bizde faydalansak Son sürümü çalışıyor diye okudum yorumlarda.

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
tmmdır ekledim lazerdroidi

- - - Eklendi - - -

ve thunderbolt son sürümü

szrmms

Üye
yoon kernelin 1 üst sürümü çıkmamış mıydı ? hangisini kullanalım

arkadaşlar telefonumda bu romda oyundan atma problemi yaşıyorum.bana başka ics romu önercek var mı?oyun performansı iyi olan?

Ali usta lazerdroidi yuklerken wipe işlemi yapacak miyiz rom yükler gibi demişsin kafam karıştı.. :-)

ugur1000

Üye
konu güzelde hep sony e özeniyorsunuz bravia engine falan bizde sony kullandığımız halde bravia engine yok yelefonda
bir tavsiye xlouddayken sesi max yapmayın hoparlor bumlaryabilir

basri111

Üye
Ali hocam bravia engine2 deki app lari system app içine attıktan sonra permissions yapmaya gerek varmı

deadhero

Üye
xloud nasıl aktif edilir nasıl anlaşılır?

Thunderbolt'u kaldırmak için ne yapmam gerek?

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
onu ekliyicem akşam

RC6 Çıktı Beyler Hayırlı Uğurlu Olsun =)

Jamiryo0

Üye
Abi thunderboltu ve cmw lazerdroid yükledim telefon açılmıyo durmadan reset atıyo ve cyanogen mod işaretide gelmiyo yardım edersen sevinirim.Bide yüklediğimiz zip. dosyalarını örneğin Xloud gibi onları nasıl kaldırabiliriz.

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
onlar kaldrılmaz romu yeniden yükleyebilirsiniz ama lazerdroid rc5 altı sürümlerde çalışmıyor

- - - Eklendi - - -

yoon kernelin yeni sürümünü krun

Ben bravia engine 2'yi söylediğin gibi kurdum. Ama telefon bootloop oldu. İyi ki sistem yedeğini almışım da geri yükledim. Acaba bravia engine 1 kurulu olduğu icin mi böyle oldu?
Bir de flashlanabilir versiyonu yok mu?

alprnx

Üye
Ali hocam bana touchwiz5 ' i vermistiniz.cmw den flasladim neyse cok iyi calisiyor ancak sayfalar 5x5 ve simgeler cok sıkı duruyor.5x4 nasil yapicaz cok acilllll yardim.

Dejavuex

Üye
touchwiz5 cmw den nasıl yüklicez ? rc6 kurulu iken bu işlemi yapmak mümkünmü ?

deadhero

Üye
lazeroid thunderbolt filan rc6 uygulasak sorun olur mu?