Fs Caller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Fs Caller
fs caller crakli kurulumunu detaylı anlatcak olan varmı pls

cmert

Üye
<div class='quotetop'>(wildchild &#064; Dec 8 2005, 08&#58;48 PM) [post=224743]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> fs caller crakli kurulumunu detaylı anlatcak olan varmı pls [/b][/quote]

full versiyonu sitenin dosyalar bölümünde mevcut zaten.

msw

Üye
<div class='quotetop'>(wildchild &#064; Dec 8 2005, 08&#58;48 PM) [post=224743]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
Dosyalarda mevcuttur ilgili açıklaması da yapılmıştır...

climax

Üye
<div class='quotetop'>(wildchild &#064; Dec 8 2005, 08&#58;48 PM) [post=224743]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
çalışmıyo zaten kurup napıcan..boşveeeeeer..fs caller demek sorun demek

POWER

Üye
<div class='quotetop'>(climax &#064; Dec 13 2005, 10&#58;26 AM) [post=226374]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
çalışmıyo zaten kurup napıcan..boşveeeeeer..fs caller demek sorun demek
[/b][/quote]
katılıyorum sana climax boş boş program yüklüyorlar telefonu kasıyor telefon saçmalamaya başlıyor sallayın gitsin&#33;

arkadaslar bu fs calleri indirsemde sifre soruyor yardimci olabilirmisiniz

cnrokt

Üye
S&#8364;YF&#8364;TTiN;471182' Alıntı:
babanı kayıp mı etmiştin?işte maxicep artık kaybolanlarıda birleştiriyor yaww

yok babam moskow da yaşıyor... her günde konuşuruz ama burda raslayacağım aklıma gelmezdi şaşırdım..

şifreyide verdim az önce

babasini kaybetmedi ama tesadufen burda mesajimi gordu fs.caller ile ilgili olunca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...