FIFA 15 Süper Lig Geleceği Netleşti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
FIFA 15 Süper Lig Geleceği Netleşti

Spor Toto Süper Lig, FIFA 15’te yer alacak Türkiye Futbol Federasyonu; yapılan anlaşma çerçevesinde Spor Toto Süper Lig’in lisans haklarını EA Sports firmasına verdi. Böylelikle; Spor Toto Süper Lig’in FIFA 15’te yer alması kesinleşti.

FIFA 15, bilgisayar ve çeşitli oyun konsollarında Eylül ayının son haftasında futbolseverlerle buluşacak ve Spor Toto Süper Lig’de 2014-2015 sezonunda mücadele edecek 18 takımın kadroları, orijinal formaları ile oynanabilir halde olacak. Bu da EA nın yayınlamış olduğu trailer:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Arkadaşlar ayrıca anlaşma 3 sezonu kapsıyor. Yani FIFA 16 ve 17 de de ligimiz ile oynayabileceğiz

Harika bir haber bence bu. PES çok şey kaybedecek bu yıl türkiyede

Son düzenleme:
Tepkiler: Buğra ve aLoNeAnqe
Valla ben supheliydim su şike olaylarindan dolayi. Hayirlisi bakalim

Tepkiler: Otroligt

Buğra

Admin
Güzel haber

Türkçe Spiker'de gelse muhteşem olur

bu haber çok iyi geldi. türkçe spiker gelmesi zor ama en azından oyunun türkçe gelmesi ihtimalini yüksek buluyorum bu sene nedense. adamlar FIFA World'ü de Türkçe çıkardılar ve artık sosyal paylaşımlarını da (videolar, resimler vs) Türkçe destekli yapmaya başladılar. bunlardan yola çıkarak FIFA15in Türkçe destekli olacağını bekliyorum.

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Hepimizin beklentisi o yönde. Türkiye ligi için geç bile kalındı ama telafi eder umarım EA bu gecikmeyi.

Valla cok sevindim acikcasi Fifaci olarak ligimizi tekrar gormek iyi geldi yama falan yapan biri degilim orjinal seviyordum bu oyunu..

16 ve 17 dede süper ligteki tüm takımlar olacakmış

Maxicepi alkışlıyorum. Bu haberi ben 3 hafta önce paylaştım. Kaldırdılar... Maxicepi bırakmak için bir sebep daha...

Maxicepi alkışlıyorum. Bu haberi ben 3 hafta önce paylaştım. Kaldırdılar... Maxicepi bırakmak için bir sebep daha...
Madem bu kadar çok istiyorsan durma bırak. Ayrıca 2 dk hatamızıda Sağol hemen şikayet etmişsin sayende ceza puanı yedik.Mutlulusundur umarım.

Son düzenleme:
Madem bu kadar çok istiyorsan durma bırak. Ayrıca 2 dk hatamızıda Sağol hemen şikayet etmişsin sayende ceza puanı yedik.Mutlulusundur umarım.
Şikayet ettiğimi nerden çıkardın? Şikayet etsem konuya cevap yazmam veya admin etiketlerim ama gördüğün gibi hiçbirini yapmadım. Ben sadece cevap yazıp uzaklaştım. İstersen adminlere sor. Onlar sana açıklasın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...