FExplorer Pro Türkçe v2.00

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
FExplorer Pro Türkçe v2.00
Arkadaşlar FExplorer X-Plore gibi bildiğimiz dosya yöneticisi programla dosya gizleme salt okunur (silinmez dosya yapma) gibi özellikleri var daha rahat kullanabilmek için programı türkçeleştirdim güle güle kullanın. İMZASIZ!!!

Lütfen bir teşekkür edip paylaşıma destek verin

Ekli dosyalar

Tepkiler: nokia6600., biltek, tayren ve 226 diğerleri

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Mahmut kardeş indirmeden bi sorayım dedim X-plore 1.30 u kaldırıp bunu yukluycem de bu tam sürümü mü deneme sürümü mü.....

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar program tam sürüm ve türkçedir.

sağolasın mahmut iyi çalışıyor.Yalnız mahmut kardeşim tamamen Türkçeleşmemiş yerleri var.Acaba orayla oynamamı yapılamadı yoksa çevirme yapıldıgı zaman hatayla mı karşılaştın?

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
sağolasın mahmut iyi çalışıyor.Yalnız mahmut kardeşim tamamen Türkçeleşmemiş yerleri var.Acaba orayla oynamamı yapılamadı yoksa çevirme yapıldıgı zaman hatayla mı karşılaştın?

Yok çeviri programı net çevirmedi bende pek üstüne düşmedim 6-7 kelime eksik çeviri ama çok iyi bir dosya yönetici olsaydı %100 türkçe yapardım ama bu ona çok bile. Sağol yorum için.

kardes ben bunu yukleyemedm tele..guvenilmeyen saglayıcıdan alınan korumalı programlar yuklenemez diyor..nasıl düzelir bu??

fazo

Üye
eline sağlık

teşekkürler...

--------------- Ekleme ---------------

Kurulum sırasında "güvenılmeyen bir saglayıcıdan alınan uygulama yüklenemez" diye bir uyarı alıyorum ne yapmalıyım?

teşekkürler...

Kurulum sırasında "güvenılmeyen bir saglayıcıdan alınan uygulama yüklenemez" diye bir uyarı alıyorum ne yapmalıyım?
Uygulama unsigned yani imzasız,sertifikalandırıp yüklersen uyarı almazsın

Uygulama unsigned yani imzasız,sertifikalandırıp yüklersen uyarı almazsın
Teşekkürler, nasıl sertifikalandırcagımı yazarmısınız...

sertifikalandırma işlemlerini araştırma yapıp buldum, tekrar teşekkürler..

xpore memnunum fakat denicem fazlası göz cıkarmaz bakarsın lazım olur teşekürler eline saglık

türkçe olması güzel , teşekkürler.

PRHACKX

Üye
Paylaşımın için sağol...

aryscat

Üye
Birçok konuda yetersiz bir yönetici. Yinede sorunsuz ve kısmen Türkçe olması güzel olmuş. Bakalım ileri sürümleri nasıl olacak...

nasıl sertifikalancaını anlatırmısn..benim tel hackli olduğu halde yinede aynı seyi diyor..bunun sertifikalanma seklini bilmişrum yardımcı olursan sevinirm..