Evols™ [26.06.2013]

umutaxoy

Üye
Harita uygulamalarını ve video editoru uda'ya (boş) gömeceksin. Sonra yazılımı yükleyeceksin. Gizli klasörler kapalı video editor görünmez. Uygulamalar sitemizde var.
eyvah eyvah nasıl gömeceğim ki firmware geliştirme bölümüne mi bakmam gerekiyor ? sanırım bi 3-4 saat daha uyku yok . artık navigasyon için orjinal roma dönecektim navifirm de çalışmıyormuş.ben bi göz gezdireyim çok teşekkürler

Eyvallah Sağolasın Telefona flash attımsonra bunu yaptım :

Tepkiler: celilcemre
İnşallah oldu. Aslında 5 dakikada iş bitiyor

059M7J8 KIRMIZI olanın orjinal cfw,si varmı elinizde nerden bulabilirim orjinale geçmeyi düşünüyorumda

NOKİA SUİTLE NASIL OLUYOR ORDAN OTOMATİK BULUPMU İNDİRİYOR ?

Konu Sahibi
NOKİA SUİTLE NASIL OLUYOR ORDAN OTOMATİK BULUPMU İNDİRİYOR ?
yazılımı güncelleme yeterlidir. Eskiden çalışıyordu şimdi çalışıyormu bilmiyorum, desteği çektiler symbiandan oradanda çekmiş olabilirler

Tepkiler: infazcı-konan
Dostum bu saat widgetını nereden bulabiliriz? Orjinal digital clock olanın aynısı ama siyah renkli olması çok güzel. Orjinal olanda gri renkte maalesef.

Vay Bee... N8 Varken Çok Severek Kullandığım Bir Temaydı

iPhone 6 İle Uygulamasından Gönderildi

telefonumun bozulmasıyla eski c6-01 telefonuma garantiden gelene kadar kullanıcam bi baktım sizin yazılımınız var fakat web e tıklayınca filan açılmıyor telefonu internetten whatsapp bile yükleyemiyorum ne yapmam lazım

Hasand.

Üye
Format atmayı deneyin mi?

onurw58

Üye
bana bu cfw yi yüklememde yardım edebilecek varmı?

R.BEDRAN

Üye
burdaki sonsuz kinetik kaydırmayı ofw refreshe nasıl uygularım,uzun zaman evols kullandım bence en iyi cfwlerden biri,değişiklik olsun diye de ofw yükledim...
hakan güven arkadaşın paylaşmış olduğu modların içinde kinetik kaydırma geliştirme içinde private dosyasını olduğu gibi c'ye attım yeniden başlattım değişen bişey olmadı,yeri gelmişken söyleyeyim
sitede dolaşırkene buldum,asigasi arkadaş paylaşmış sağolsun...
Kendim sordum kendim cevapladım,hafiften kaydır bırak yavaş yavaş yada jet hızıyla insin,mükemmel bir buluş;
yorumlarda mevcut asigasi'nin linki...
sensor durmadan aksin

c/programfiles/nokia/phoenix içinde product klasörü yokkkkk

Harita uygulamalarını ve video editoru uda'ya (boş) gömeceksin. Sonra yazılımı yükleyeceksin. Gizli klasörler kapalı video editor görünmez. Uygulamalar sitemizde var.
öncelikle yazılımı yapan arkadaşa çok teşekkürler emektar c7 yi bu yazılımla kurtardım.yanlız malum haritalara kafayı taktım sıfırdan nasıl haritaları yükleriz acaba.veya internet tabanlı sis programı varmı googlemaps_4.1.1.sisx kurdum wifi ile çok iyi çalışıyor ama pttcell(avea altyapılı) internette çalışmıyor.benzeri bir program varmı acaba.

yokmu eski kurtlardan yardımcı olabilecek bir arkadaş haritalar butonu bile yok arkadaşlar.

Son düzenleme: