Es File Explorer / Manager PRO v1.1.2 Alien Mod Apk

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
Es File Explorer / Manager PRO v1.1.2 Alien Mod Apk
Linkler son sürüme güncellendi. Playstorede ücretli satılan pro versiyonu ve modlanmış ve bir çok özellik katılmış,harika temaya sahip uygulamasıdır. Her zaman olduğu gibi size yüksek kalite ve iyi hizmet vermeye devam edecektir.

ES Explorer (File Manager) PRO sürümü Dosya
ES Dosya Gezgini (File Manager) yapabilirsiniz PRO sürümü ile:
√ Reklamı Kaldır İlan ücretsiz sürümü
√More güncellenmiş renk paneli ve daha fazla sart sayfa seçeneklerini özelleştirmek için
√more için explect ES uygulaması geliştirmeye devam ve android için o # 1 en güçlü bir dosya yöneticisi tutmak için çaba göstereceğiz Explorer (File Manager) Takım Dosya.
√more tema seçenekleri takiben Google malzeme tasarımı ve daha fazla tema seçenekleri yakında.

Daha Fazlası

Son düzenleme:
Tepkiler: 'Şeref', musleysa, akflat ve 2 diğerleri

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
Açıklamasında,söylenen her şeyi yapıyor.Root gerektirmez,fakat teliniz rootluysa sistem uygulamalarına erişmenizede izin veriyor.Ben telimin dosya yöneticisini devre dışı bıraktım.Bunu kullanıyorum,her işimi görüyor.Dediğim gibi bu prosunun, daha gelişmiş modlanmış hali.Her yerde kolay kolay bulamazsınız.Maxicep farkıyla güle güle kullanın

başka indirme link yokmuydu mega nedir

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
başka indirme link yokmuydu mega nedir
Mega yı bilen biliyor,playstoreden indirip,açman lazım,gerçi link megaya yönlendirir,telinizde yoksa.Neyse megadan indirmede zorlananlar için,yarın google driverede yükler,link veririm.
Google drive bir müddet sonra telif hakkından dolayı dosyaları siliyor,fakat ben yinede indirmenizde kolaylık olsun diye yükledim ister megadan ister driverden indirin.

Bu uygulamanın en sevdiğim özelliği NTFS biçimli flaşı desteklemesi

Cloud.mail kullanmanı tavsiye ederim. En sorunsuzudur

Valla bende görüyor. Cihaz rootlu G4 Eskiden Total Commander ile Paragon NTFS eklentisini kullanıyordum.Eğer bu olmyrsa onu kullanabilirsin. Hatta harici harddiski bile görüyor bende. Harddiski ikiye böldüm yarısı NTFS yarısı FAT32 biçimli. İki parçasını da okuyor şu anda

Tepkiler: Gofrettin115
Tablette görur ondada otg yok gormes
Telefonu daha önceden Rom root yaptım şuan yok yapmiycam iade ederken sıkıntı çıkar fln
Paragon lada görmüyor ne boktan telefon gmd2 eklentisimi ne uyumsuz teki uyumluda pff

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
v1.0.6 pro versiyonu ve mod versiyonu çıkmış.Mod versiyonu inceledim,bu güzel temayı kaldırmışlar.normal versiyonu gibi yapmışlar,değişen bir şeyde yok, iyiki bunu siteye ekledim.bir daha bulamayız.teması çok güzel bunun.dosya silerken çıkan o kırmızı kurukafayıda seviyorum,görüntüleriyle bile uygulama ben tam bir hack modum diyor...

Tablette görur ondada otg yok gormes
Telefonu daha önceden Rom root yaptım şuan yok yapmiycam iade ederken sıkıntı çıkar fln
Paragon lada görmüyor ne boktan telefon gmd2 eklentisimi ne uyumsuz teki uyumluda pff
GMD 2 Otg desteği var. FAT32 flaşı görür ama NTFS için Total Commander ve USB Plugin for Total Commander kullanman gerekir. Ayrıca cihaz Rootlu olmalı. Diğer türlü sadece FAT32 olanı görür

Tepkiler: Gofrettin115
GMD 2 Otg desteği var. FAT32 flaşı görür ama NTFS için Total Commander ve USB Plugin for Total Commander kullanman gerekir. Ayrıca cihaz Rootlu olmalı. Diğer türlü sadece FAT32 olanı görür
ya 3 kez servis fişi var iade etmeyi düşündüğümden rootlamadım gm asistan mal mal uygulamalar çıkmış bide bi pürüz çıkar diye
telefon bazen yüksek sıcaklık diyor kapanıyor bide sim giriş yeri biraz sıkışıyor zor cıkıyor hat bide hoporlor titriyor bazı videolarda bunları desek 4.ye gidermi servise para iade olurmu

Yüksek sıcaklık deyip kapanması değişimi için yeterlidir zaten.Bence para iadesi için zorla git bi tane LG G4 al kafan rahat olsun.Paralel ithalat olanlarının fiyatı iyice düştü zaten.Olmadı GM5 Plus al

Vefasizlar bari satın alinda adamin emeğine yazık olmasın.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
1.0.6 pro mod apk link eklenmiştir Admin konu başlıkları değişmiyor galiba mümkünse siz değiştirin ve 1.0.6 diye...teşekkürler

Son düzenleme:
Tepkiler: ibrahim ok ve musleysa