Engelleme uyarısı

Konu Sahibi
Konu düzenlemede oluyor sadece 1konuda boyle

Şaka gibi adam uğraşıp sayfalarca yazmış,sadece 3 tane cevap,bu site çoktan çökmüş artık

Tepkiler: Metalci Melek ve abandonware
    Konu Sahibi
Yani birtane admin şuraya iki satır cevap yazmadı ya helal olsun ne diyim.

Son düzenleme:
Bendedd aynisi oldu simdi tapatalk tan gidiyorum

SHS

Üye
@Admin ler ilgilenirler, istisnai bi duruma benziyor

Reşwan

Emekli Yönetici
Şaka gibi adam uğraşıp sayfalarca yazmış,sadece 3 tane cevap,bu site çoktan çökmüş artık
Bayram arefesinde denk geldiği için ve bayramda fırsat bulamadığımız için cevap veremeyince site çöküyormu ? Yarın adaletsiz dersin daha sonra yöneticiler işini iyi yapamıyor diye devam edersin sanırım. Kendi başına muhalefet mi çıkarıyorsun? Her konuda Her mesaj da aynı tutumu sergileyip duruyorsun.

Soruna gelince Ozan ilgilenecektir bildirimde bulundum.

Ozan

Admin
Uyarı veren konu bu [MAGP] ADB Kurulum ve Kullanımı - MaxiCep

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Baska hicbir konuda olmuyor mu bu? Zira daha önce de konusulmustu ve kalici cozum saglamistik bu konuda ama tek bir istisnasi olmasi konusunu ayrica inceleyecegim eger oyleyse.

Gec cevap icin kusura bakmayin arkadaslar bayram ustu biraz güç oluyor teknik konulara bakmak hele ki farkli aksakliklar yasadik size yansitmamaya calistigimiz.

Konu Sahibi
evet sadece bunda oldu belki sadece eski konularda oluyordur

Ozan

Admin
Normalde bu kural istisnalar dahilinde firewall da dolayısı ile çıkmaması gerek, hala çıkıyor mu @Metalci Melek ?

Konu Sahibi
Kim ilgilenecekse o yazsin bu tür konulara kimin baktığını bilmiyorum bilsem direk ona yazardım

Konu Sahibi
tamamdır birdahakine dikkat ederim