En temiz rom kurulumu

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
En temiz rom kurulumu
Cmw 6.0.5.0 yukledim suan en temiz kurulum icin hangilerini formatlamaliyim? Yeni seyler eklenmis format/boot gibi onlari formatlamalimiyim?
Birde performans icin hangi kernel,tweak tavsiye edersiniz?
En iyi islemci/i-o nedir?

Cihaz ne ? Ona göre governor i/o scheduler önericem. Wipe data/cache/dalvik yeterli abartılı wipe yapmaya gerek yok.

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy w

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
Hepsi var

Hepsi olamaz 30 dan fazla governor var.
-Dur sayiyim galaxy w de cogu kernelde bunlar vardir benim kullandigim ondemand+noop
'Cpu yonetici
Lulzactive
Smartassv2
Conservative
Ondemand
Powersave
Interactive
Performance
'G/ç
Bfq
Cfq
Deadline
Fiops
Noop
Row

-Dur sayiyim galaxy w de cogu kernelde bunlar vardir benim kullandigim ondemand+noop
'Cpu yonetici
Lulzactive
Smartassv2
Conservative
Ondemand
Powersave
Interactive
Performance
'G/ç
Bfq
Cfq
Deadline
Fiops
Noop
Row

Benim favorim zzmoove + row ya da pegasusq + sio dur

Tepkiler: hasaneness
Bazıları xda ya bakmıyor anlaşılan

Her türlü s4 mini ezilir geçilir istenilen her konuda
Istenilen her konuda sozunu unutma Türk kitkat gelince tekrar görüşelim

Tepkiler: The Shadow

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
adaptive/brazilianwax/conservative/hyper/intellidemand/interactive/interactiveX/lulzactive/ondemandX/powersave/smartassV2/lonheart/ondemand/performance

i/o
bfq/cfq/deadline/fiops/noop/row/sio/vr

çoğu kişi lulzactive - sio kullanıyor şarj /performans konusunda en iyisi hangisi?

Kesinlikle smartassv2. I/o scheduler olarak sio öneririm ama row güncelse daha iyi olabilir.

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle smartassv2. I/o scheduler olarak sio öneririm ama row güncelse daha iyi olabilir.
teşekkürler minimum işlemci hızını ellememe gerek varmı 368 kullanıyordum ama standart 245 yani biraz kasma olmasın diye bir tık yükselttim ?
Birde LowMemoryKiller kurmak istiyorum bu kernel destekliyor ancak tam anlayamadım ingilizcem fazla iyi değil script gerekiyormu direk terminal emülatörden yapabilirmiyim?

CWM den kur ?!