Edirne gene edirne o kadar cok gidecek yeri var ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
Edirne gene edirne o kadar cok gidecek yeri var ki
Ve Edirne sağlıkcılar müzesi bu müzenin tarihi özeliğinden ziyade bir başka özelliği de 2006-2007 yıllarında dünyanın en iyi ikinci müzesi secilmiş olmasıymıs en azından kapısında öyle yazıyordu

(fotolar gecen yılın birkaç aykırı ses cıkacağını düşünerek yazıyorum benim amacım gittim gördüm göremeyenlere gidemeyenlere fikir vermek )

ChavRash

Emekli Yönetici
Haketmiş ama dünya 2'nciliğini de.

Praetor

Emekli Yönetici
Çok teşekkürler elmyra!.. Güzel paylaşımdı!..

omayra

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler
Bu arada bildiğim kadarıyla müzelerde fotoğraf çekmek yasak Dikkat çekmeden iyi çekmişsin bu fotoğrafları

Praetor

Emekli Yönetici
Sanırım mantıklı düşünebilen bir görevliye rastlarsanız flash kullanmamak suretiyle çekebiliyorsunuz. (Diye biliyorum...)

c3r3n

Üye
çok güzelmiş

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
Güzel paylaşım teşekkürler
Bu arada bildiğim kadarıyla müzelerde fotoğraf çekmek yasak Dikkat çekmeden iyi çekmişsin bu fotoğrafları

Sanırım mantıklı düşünebilen bir görevliye rastlarsanız flash kullanmamak suretiyle çekebiliyorsunuz. (Diye biliyorum...)

yoo bizim gittiğimiz müzede öyle bişey yoktu hatta sadece 1 güvenlik görevlisinin dışında hatta o resimleri koymadım ama bizimle birlikte fotoğraf cekindi

leiche

Emekli Yönetici
güzel paylaşım

bu arada omayra ve atanın dediği gibi normalde foto değilde flash yasak aslında bunun nedei ne hiç anlamadım

omayra

Üye
Valla flash zaten yasak onu biliyom daa, benim gittiğim Latife Hanım'ın köşkünde içerde fotoğraf dahi çektirmediler Ondan şeettimmm

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
Flashlı ve flassız cekilen fotolar arasında barız bir fark var zaten önce bizde acmadık flası ama baktık olmuyor sonra acıp öyle cektık fotoları

butun odalar 2 resimde göründüğü gib lostu flas patlatarak ancak net cekme sansımız vardı

bu arada ilk resimdeki oda benim orası psikiyatrı servisiydi bende anca orası pekler

ChavRash

Emekli Yönetici
Arzu psikiyatr sana kesinlikle çözüm olamaz. O kadar gelişmedi henüz.

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
Arzu psikiyatr sana kesinlikle çözüm olamaz. O kadar gelişmedi henüz.

neydi o arabesk sarkıı ben böyle değildim yaşarkenn olduuuummmm

yadaa

BENİ BU HAVALAR MAHVETTİ

Beni bu güzel havalar mahvetti,
Böyle havada istifa ettim
Evkaftaki memuriyetimden.
Tütüne böyle havada alıştım,
Böyle havada aşık oldum;
Eve ekmekle tuz götürmeyi
Böyle havalarda unuttum;
Şiir yazma hastalığım
Hep böyle havalarda nüksetti;
Beni bu güzel havalar mahvetti.

başkaa bir değişidee var onuu söylemeyimm

Praetor

Emekli Yönetici
güzel paylaşım

bu arada omayra ve atanın dediği gibi normalde foto değilde flash yasak aslında bunun nedei ne hiç anlamadım

Flash özellikle tarihi değeri olan eşyalara zarar veriyor

dj_deli

Üye
ben edirneliyim orası fotorafta durduğu gibi değil o mumyalar o kadar geröekçi ki inanamazsınız.sanki kımıldıcakmış gibi duruolar. eline sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...