Çocuk hediye tavsiye

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Çocuk hediye tavsiye
Benim bir kardeşim var hemen hemen 7 yaşında bir kız
Adı Gülbeden Yağmur
1. sınıfta okumakta

Ben Ankara da üniversite okumaktayım. Giderken ona hediye almak istiyorum ama ne alabilirim bilmiyorum :

Bebek veya peluş almak istemiyorum ondan evde mevcut yeterince

Boya kitabı ve kalemi aldım ama birde oynayabileceği bişi almak istiyorum

Bebek ve Peluş hariç önerebileceğiniz bişey var mı özellikle kız çozuklu babalarımız ve kardeşli abiler ablalar

Tepkiler: OttomaN TigeR ve .caner.
tabi hediye mediye bhane cocuklar sevgi ilgi isterde genede boyunu gecen bi ayıcık al

Tepkiler: -Börteçine-
aslında puzzle da olablir benm yegenlerim var o yasta eniştem puzzle almış onla ugrasa ugrasa vakt gecriolar ki zekayada yardımcı oluo sncta

__xXx__

Üye
peki bütçeni aşmayacak bir takim kupeye ne dersin yahutta isminin başharflerinin yazdığı bir kolyeoynayabileceği pek bişi gelmedi aklıma

ismail

Üye
    Konu Sahibi
peki bütçeni aşmayacak bir takim kupeye ne dersin yahutta isminin başharflerinin yazdığı bir kolyeoynayabileceği pek bişi gelmedi aklıma
evet abi bu olabilir gümüş bir küpe
sağolasın bakayım bunada
aslında puzzle da olablir benm yegenlerim var o yasta eniştem puzzle almış onla ugrasa ugrasa vakt gecriolar ki zekayada yardımcı oluo sncta
puzzle alabilirimde kaçlı almalıyım ki yani kaç parça bide 2-3 defa bitirince bida yüzüne bakmıyo puzzleın

__xXx__

Üye
sana iki şey dicem ismail
kızkardeşine hediye almak istemen onu sevdigini değer verdiğini gösterir aferin
bi de logo ney la lego mu demek istedin

ismail

Üye
    Konu Sahibi
sana iki şey dicem ismail
kızkardeşine hediye almak istemen onu sevdigini değer verdiğini gösterir aferin
bi de logo ney la lego mu demek istedin
sevmez miyim ya bitenem o benim
evet lego da olabilir

Tepkiler: __xXx__

ismail

Üye
    Konu Sahibi
şimdi kardes senin iyi tanıyan sensin neyi seviyor neyden hoşlanıyor iyi bilen sensin ona göre fikir ver bize öneri kolay
abi küpede karar verdim çok sevimli şeyler var internette sende gözüne çarparsa link atıverir misin bana bide küçük bi puzzle alacam

Tepkiler: __xXx__
Hayrli abi

__xXx__

Üye
hep böyle bi abim yada ablam olmasını istedim ama malesef, ben de senin gibiydim ismail ama şimdi kıymetimiz yok işteuyudun galiba da attığım linklere gözat devamında yine bakarık bişiler

Son düzenleme:

ismail

Üye
    Konu Sahibi
hep böyle bi abim yada ablam olmasını istedim ama malesef, ben de senin gibiydim ismail ama şimdi kıymetimiz yok işteuyudun galiba da attığım linklere gözat devamında yine bakarık bişiler
yok abi bi işim vardıda ona bakmaya gittim çok teşekkür ederim
Çok kardeşimle ilgilendiğim söylenemez ama seviyorum onu biraz oynuyoruz beraber ben sıkılıyorum ama o bıkmak bilmiyo enerjisi bitmiyo ben yarım saatte nakavt oluyorum

__xXx__

Üye
kız kardeşim ile çok oynayamadim ama erkek ile çok oynadım eskiden sakasina dayak yerdim şimdi şımardı evde olduğum zaman günde iki posta dönüyorum iti

Aslinda cocuklari sevmiyorum ama bazende kndilerini sevdryo keratalar

Bana gore 15 onlarda cocuk gelio

ismail

Üye
    Konu Sahibi
kız kardeşim ile çok oynayamadim ama erkek ile çok oynadım eskiden sakasina dayak yerdim şimdi şımardı evde olduğum zaman günde iki posta dönüyorum iti
erkek olsa bende kulağını çekerimde kızda yapamam

Yaw var genede beyni gelismemisler