Biz E-okuldan arıyoruz ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Biz E-okuldan arıyoruz ??
Bugün başıma ilginç bir olay geldi. Daha önce de olmuştu ama o ayrı. Neyse; ev telefonundan arıyorlar ve biz e-okuldan arıyoruz diyorlar sonra babamın ismini hangi sınıfta olduğumu yokluyorlar. Bugün yine aradılar; daha öncekinde biraz bilgi verdim ama sonradan verdikleri hizmeti kullanmadım uzaktan eğitim mi neymiş. Neyse, bugün aradığında aynı şeyleri söylediler ve hizmetlerini kullanmak istemediğimi, daha önce aradıklarını belirttim. Kadın bana bağırmaya başladı, sen seneye sınava gireceksin ya; biz bu ses kaydını milli eğitime göndereceğiz giremeyeceksin dedi kapattı Bu işin aslı nedir ? Bu adamlar Neyin peşinde? milli eğitime mi bağlı?( ki öyle olsa bağırmaz böyle bişey demezdi) Çok merak ettim bu olayı. Acaba dolandırıcılar mı ?

e okul bilgilerini öğrenmek istiyo olabilirler şu güvenlik sorularını falan ya da dolandrıcıdırlar annenin kızlık soyadını felan tc mc verme küfret kapat

Tepkiler: -Emre
Dolandırıcılar iş başında.

O deyilde bağırınca zoruna gitmistir

Tepkiler: 0MG90, -Emre ve ARİF MARAŞ

fk555897

Üye
Boşver hiçbir şey yapamazlar.

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Ben de oyle dusunmustum

NEXUS

Üye
Dolandırıcılardır Hiç birşey yapmazlar

Bay H

Üye
Bu e-okul zımbırtısı sadece isim olarak benzer aradıklarında milli eğitimden arıyorlar sanılsın diye. Kesinlikle önermediğim(şahsi düşüncem) internetten eğitim adı altında verilen hizmettir. Ayrıca milli eğitim ile hiçbir alakaları yoktur. Eğer tekrar arayıp yine sesini yükseltme gibi bir terbiyesizliğin içine düşerse karşılığını daha sert bir şekilde vermelisin.

Tepkiler: OttomaN TigeR, -Emre ve .NeXuS.

Joker.

Üye
Bizide aradılar, ya bu bi eğitim şirketi mi diyeyim yoksa dershane mi diyeyim bilmiyorum ama size eğitim seti pazarlamaya çalışıyorlar.

Tepkiler: .NeXuS.

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
evet haklısınız sağolun cevaplar için

Tepkiler: .NeXuS.
Saydırmamak için hiçbir sebep yok cidden.

Tepkiler: Senyor Keş
sırf snn için e okula girdim bir de kadın onu kayıt altına alsa da sana bağırdığı için kendi kovulur

Tepkiler: -Emre ve ARİF MARAŞ

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...