Haber AnTuTu, en performanslı 10 cihazı duyurdu

messevim

Üye
    Konu Sahibi
AnTuTu, en performanslı 10 cihazı duyurdu
2014ün ikinci çeyreği itibariyle en performanslı 10 cihaz.

Tepkiler: ___kaptan___
Ee hani diskavri elit note 3 u gecmisti

Tepkiler: Sucrofe, Dede, LattAsdfasdf ve 1 kişi daha

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 hala listede. Helal olsun.

PriZm

Üye
Bütün sıralamaları Antutuya göre yapsaydık ohoo yani

Tepkiler: Pikkaccu, Dede ve Aybin.Kilic
Antutu'ya inanan var mı hâlâ ? Sahte telefonlar ile 30 bin küsür puan alıyor

Tepkiler: Aybin.Kilic
Yalaaaaaaan.

Tepkiler: Pikkaccu, Topal Pire ve Aybin.Kilic
şuan exynoslu note 4 daha hızlı ve antutuda böyle gösteriliyor ancak 3-4 ay sonra s4 gibi exynoslu model yerlerde sürünecek
hatırlar mısınız ? s4 ilk çıktığında da exynoslu model birazcık da olsa daha hızlı diye bir söylenti çıktı ve türkiye deki vatandaşlar sevindi (ben bile sevinmiştim bu sefer hızlı olan türkiyede var diye) ama belli bir süre sonra baktılarki s600 lü modelin puanları 4k 5k yukarılardaydı bunlara inanmayın telefonların hızlarını ne oyunlar ölçebilir nede benchmark yazılımları
önemli olan o donanımı nasıl değerlendirmiş olması(optimize mi ve rehbere basınca 6 7 saniye sonramı açılıyor )
telefonlar benchmark rekorları kırmak için yapılmamıştır

Tepkiler: Aybin.Kilic
Aynen öyle. Bu listedeki firmalar bence AnTuTu ile anlaşmış olabilir yoksa donanıma bakılıyorsa Discovery Elite , Note 3'ü geçiyordu fakat listede bile yok.

Invoke

Üye
Samesung antutuya para vermiş. =P

Tepkiler: hasaneness
Alın Size arkadaşın Nexus'u.
Bir ara 50 k aldı.

Baksana antutu bile şaşırmış. Sonuca Ilginc demis
bilmem kaç kişi biliyor ama TAA(teknolojiye atarlanan adam) şu televizyolardaki telefonlardan biri alıp parçalayarak inceledi parçalamadan önce de antutu testi yaptı sonuç "Ha Ha" diye cevap verdi antutu

messevim

Üye
    Konu Sahibi
bilmem kaç kişi biliyor ama TAA(teknolojiye atarlanan adam) şu televizyolardaki telefonlardan biri alıp parçalayarak inceledi parçalamadan önce de antutu testi yaptı sonuç "Ha Ha" diye cevap verdi antutu
Ha şu flash tvde ki cakma xperia yi mi diyorsun

benim 9000 çıkıyor bana da haha diyor

Tepkiler: TeknoÖmer