(Angry Birds)!!!Kızgın Kuşlar 140 Milyon Kişinin Cebinde!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
(Angry Birds)!!!Kızgın Kuşlar 140 Milyon Kişinin Cebinde!!!
Yoluna minik, sevimli bir oyun olarak başladı ama şimdi 140 milyon kez indirilen bir dev!

Çin piyasasında büyümeyi hedefliyor...

Rovio'nun ortaya çıkarttığı ve akıllı telefonlarda bir çılgınlık haline dönüşen oyun Angry Birds, tüm zamanların en çok satan oyunu olma konusunda çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Mart'ta 100 milyon indirilme sayısına ulaşan oyun, 140 milyon indirme sayısına çok kısa sürede ulaştı.

2009'da iPhone için ortaya çıkan uygulama şu anda Playstation 3'ten Android'e birçok sistemde karşımıza çıkıyor. Angry Birds'ün bu denli başarılı olmasındaki sebebin pazarlamaya bağlı olduğu düşünülüyor. Amerikalılar'ın ünlü Super Bowl'una da bir reklam koyan Rovio, Angry Birds'ün reklamları için parayı esirgememiş.

Rovio şu anda Çin piyasasından daha fazla şey bekliyor ve bu yıl 100 milyon Angry Birds uygulamasının daha indirilmesini hedefliyor.

VE SÜPRİZ OLARAK 20 YIL ÖNCEKİ ANGRY BİRDS

Kaynak:chip.com.tr

emre2574

Üye
oyun kendıne baglıyor.guzel oyun ama bu konuda bana katılmayan var mı?

way be 14o milyon Turkiye nufusunun 2 kati aslinda pekde guzel bir oyun degil bnde normal Angry birds var 14 bolm flan oynadim yani amac hep ayni ne kdar zevkli olablir ki ? Fruit ninja daha iyi bnce

Utku

Üye
sıkıcı oyun 20 yıl önce bile tamamen aynı

bncde cok skci insan oyunu oynadgnda cikmayacak

emre2574

Üye
sıkıcı oldugu ıcınmı yukledıgımız ılk bıtırmeye calısıyoruz yada gecemedıgımız bolumlerıtekrar tekrar oynuyoruz

sen ozman fruit ninja veya diger oyunlari oynamadin

dogudur genc spidermanda cok sariyor

ben hiç sıkılmıyorum oynarken 140 milyonu gibi bir rakamı sonuna kadar hakediyo zaten bu oyunu ünlü yapan en önemli özelliği oyunun çok basit ve kolay oynanabilmesi

oyun güzel,eğlenceli ve akıcı bencede hakediyor o rakamı

o oyunda icetower die bi oyun vardi sanirim ona benzior

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...