6630 uyumlu BT ile çalısan uzaktan kumanda pro su arıyom yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
6630 uyumlu BT ile çalısan uzaktan kumanda pro su arıyom yardım
bana uyumlu bt ile çalışan uzaktan kumanda pro su arıyom yardım

Tepkiler: mahmut.
o kadar dedim nokia ya bi tanee 6630-i versiyonu yapın diye dinlemediler yoksa kumanda prg si olurdu

222112

Üye
Sonra @NewSoldier'den sonra da ben dedim ki adamlara, la olum dedim, madem 6630 yaptınız bi de 66kumanda30 yapın dedim adamlar dinlemedi. Yoksa kumanda prosuna ihtiyaç kalmazdı bile de işte malesef

Konu Sahibi
sana tüm içtenliklerimle katılıyorum aslında telefoncu falan olsam ben tele wi-fi radyosu bile takarım olmıcak şey degil yani dogru degilmi?

yapmak istedikten sonra daha neler yaparlar ama işte elden bişey gelmiyor

222112

Üye
Wi-fi sinyallerini alan donanımı telefona taktın ama bi de o sinyalleri işleyecek program yazman lazım. Yani telefonda wifiyi açıp kapatan, aldığı veriyi web sayfalarına yani bizim anlayabileceğimiz şekle dönüştüren bişey yapabilirsen olur. Ama önce wifi radyosu takman lazım.

Bi yapta görek bakalım nasılmış

222112

Üye
Telefoncu değilim.

222112

Üye
O daha pratik bi fikir evet

Konu Sahibi
Ama ugraşipta yapinca daha bi güzel oluyor demi

ya tabi uğraşıp yapmanın eğlencesi başka. Ben N70 bağımlısıydım o telefonda yapılabilecek herşeyi yaptım hatta yapılamayacak şeyleri de çok araştırdım denedim eğlenceli oluyo

olmayacak şey derken?

Tepkiler: can_huso_sulo
mesela N70 6630 gibi telefonlarda GPS yok uydudan yerini tespit edip harita üzerinde göremezsin.bu olaya kafayı takmıştım
Uydudan olmasa da şebekeyi kullanarak yerini tespit edebiliyosn

Konu Sahibi
hadi ya bi anlat bakalım nasıl yaptın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...