30 milyarlık fatura

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
30 milyarlık fatura
Beraber yaşayan bir çift ilişkisini bitirmek üzereymiş. Yalnız bu kavgalı bir ayrılıkmış. O aralarda adam uzak yere, iki haftalığına iş seyahatine çıkmış. Evden ayrılırken de kıza “Sana ait ne varsa topla götür, benim bi iğneme bile dokunma. Döndüğümde seni bu evde görmek istemiyorum” demiş.

Adam seyahatten döndüğünde, korktuğunun aksine, kız arkadaşının sadece şahsi eşyalarını toplayıp gittiğini görmüş. Ortalık son derece düzenli, herşey yerli yerindeymiş. Yalnız yatak odasına girdiğinde telefonun açık olduğunu farketmiş, ahizeyi kulağına götürmüş ama karşıda kimse yokmuş. Bi süre sonra bi kadının konuşmasına benzer bi’şeyler duymuş ama çok parazit olduğundan hiç bir şey anlamamış ve telefonu kapatmış. Ama bir kaç hafta sonra telefon faturası geldiğinde acı gerçek ortaya çıkmış. Faturanın tutarı tam tamına 30 milyarmış. Bu paranın neredeyse tamamı, Almanya’daki otomatik hava tahmin raporu veren bi numarayla yapılan uzun görüşmeden kaynaklanıyormuş.

İlginç ama inandırıcı gelmedi nedense

yok canım sana bişey demedim zaten
Hikayeyi yazana dedim

zaza

Üye
vay be adam o kadar çalışsın ama pek inandırıcı gelmedi bu telefon hiç kapanmaması mümkün değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...