28.03.2013 Futbol İdda Tahminleri .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
28.03.2013 Futbol İdda Tahminleri .
461 2 (Banko Değil Ama Aalborg Uefa İçin Kazanması Lazım Ligin Altındaki Takımlarına Karşı)
462 1 ( Banko Denilebilir Hatta 1/1 Denenebilir )
464 2 (1860 Münih Üst Lige Çıkabilmek İçin Ligin Alt Kısımlarındaki Takımlara Karşı Puan Kaybetmeyi Göze Alamayacaktır )
466 2 ( Benim Tahminim Korona Maçı Alır Podbesklerin Ligde Kalma Gibi Bi Umudu Kalmadı Fazla Baskılı Olmayacaklardır Ama Oynamak Riskli!!! )
467 2 ( Banko Diyebileceğim Maçlardan Bi Tanesi Çünkü Hartberg Küme Düşmek Üzere Lustenau İse Hem Birinci Sırada Hemde Üst Lige Çıkmak İçin Maçı Kazanmak Zorunda Hartbergin Kurtulacağı Maç Bu Değil )
468 2 (Bu Banko Tarzı Bi Tahmin Çünkü Randers Şampiyonlar Ligi Ön Elemeye Katılabilmek İçin Aynı Şekilde Ligin Alt Tarafındaki Takımlarda Puan Kaybetmemek Zorunda )
472 2 ( Newport Üst Lig İçin Play Off Oynama Şansını Kaybetmek İstemez Diye Düşünüyorum Ama Gatesheadda Küme Düşebilir Bilmiyorum Benim Tahminim Newport Maçı Vermez )
475 1 ( Grosetto İtalya B De Tutunamadı Ve Ligde Sonuncu Ama Ascoli Maçı Kazanarsa Düşme Riskini Azaltmış Olacak )
476 2 ( Livorno Üst Lige Çıkmayı Garantilemek İçin Bu Maçı Kazanmak Zorunda )
480 2 ( Banko Diyebileceğim Bi Maç Yine Empoli Play Off Oynama Hakkına Sahip Fakat Yerini Garantilemek İsteyecektir Vercelliler İse Alt Lige Düşmeyi Garantilediler Oyuna Yükleneceklerini Sanmıyorum )
481 Üst ( Bu Maç Aslında 2 Diyebileceğim Bi Maçtı Fakat Riskli Olurdu 2 Dememin Sebebi Verona Üst Lige Şu Anda Çıkabiliyor Ama Bi Altındaki Rakibiyle Puanı Aynı Hem Avaraj Hemde Puan Avantajına Sahip Olmak İsteyecekler Bilemiyorum Gollü Bi Karşılaşma Olacak Gibi )
Bol Şans, Saygılarımla

.Murat.

Üye
tahminlerin çoğu gümledi kardeşim

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Farkındayım Utandırma Ama

.Murat.

Üye
est. kardeşim
takip ettiğim için söyledim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...