2300 watt lık anfi

Konu Sahibi
2300 watt lık anfi

elimde 2300 watt power amfi var arabaya takmayı düşünüyorum 2 ader woofer ile ama son ses müzik açınca olacakları tahmin etmek istemiyorum

sLeepLe

Üye
Son ses açınca büyük ihtimal camları patlatırsın belki kablolar dayanmaz onlarıda yakabilirsin birde polisin yakınlarında yapma akşam saat 8den sonra yüksek sesle müzik için ceza kesiyolar

Konu Sahibi
Son ses açınca büyük ihtimal camları patlatırsın belki kablolar dayanmaz onlarıda yakabilirsin birde polisin yakınlarında yapma akşam saat 8den sonra yüksek sesle müzik için ceza kesiyolar
Bende myle düşünmüştüm 2300 watt abi boru mu bu

sLeepLe

Üye
bağlama şekilleri farklıdır onların bilmiyom ki benimki sinema sistemi 600watt bas var 5 tane kolonla toplam 1000 watt ediyo güç ama canavar gibi araç tipini pc ye nasıl bağlanır bilmiyorum

HakanLJ

Üye

elimde 2300 watt power amfi var arabaya takmayı düşünüyorum 2 ader woofer ile ama son ses müzik açınca olacakları tahmin etmek istemiyorum
anfi marka model woofer marka model ne ?baglantilarda orjinal kablomu kullanildi ? anfi eksi (-) yani şasi ucu nereye baglanti ? wooferlar kaç watt ? kabinleri orjinalmi ? anfi (+) arti ucu nerden nasil kabloyla alindi ? frekans kablosu şahinciler arasinda anfi kablosu denen 2 ucunda 4 erkek giris soketi bulunan kablo kacinci kalite ? kablo markasi ne ? he birde woofer kablolari kaclik ? bunlari soyle ne olacagini soyliyeyim ben sana hocam ?